
Παραλία Άννα Μαρία - Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά παραθαλάσσια καταλύματα στην Airbnb
Παραλία Άννα Μαρία - Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα με κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα καταλύματα έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Glorious Sunsets - Beachfront 2Br Condo
Η τέλεια απόδρασή σας στην εκπληκτική ακτογραμμή του Sunset Beach, όπου η απαλή άμμος, τα λαμπερά νερά και τα ηλιοβασιλέματα είναι μέρος της καθημερινότητας. Αυτή η ευρύχωρη μονάδα προσφέρει όλες τις ανέσεις και τις παροχές που θα περιμένατε, με άφθονο χώρο για να χαλαρώσετε, να ηρεμήσετε και να νιώσετε σαν στο σπίτι σας. Σε μικρή απόσταση με τα πόδια από χαλαρά παραλιακά μπαρ, εστιατόρια και ζωντανή μουσική. Το εμβληματικό χωριό John's Pass βρίσκεται σε μικρή απόσταση με το αυτοκίνητο, όπου μπορείτε να απολαύσετε κρουαζιέρες με δελφίνια και ηλιοβασίλεμα, αλιευτικές εκδρομές, ενοικιάσεις τζετ σκι και σκαφών, ψώνια και φαγητό.

Ιδιωτικό παραθαλάσσιο μπανγκαλόου 2 υπνοδωματίων*ΠΙΣΊΝΑ*Επιτρέπονται ΚΑΤΟΙΚΊΔΙΑ
ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ ΜΠΟΥΝΓΚΑΛΟΥ "MARLIN'S HIDEAWAY". Σπάνιο αυτόνομο σπίτι μπροστά στην παραλία! Με ιδιωτική αμμώδη παραλία στην πίσω αυλή! ΔΕΝ είναι διαμέρισμα - Δεν υπάρχουν πολυσύχναστα ασανσέρ, διάδρομοι, χώρος υποδοχής, ΔΕΝ υπάρχουν μακρινές θέσεις στάθμευσης ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ: Great room plan, Sleeps 6, 2 BR + bedper sofa, all SMART TVs, high speed Wi-Fi. Η κουζίνα είναι πλήρως εξοπλισμένη. Το μπάνιο είναι μπανιέρα/ντους με κάθισμα. Περίπου 850 τετραγωνικά πόδια. Ιδιωτική, περιφραγμένη βεράντα - Επιτρέπονται τα κατοικίδια. Το BARRETT BEACH BUNGALOWS είναι ένα μπουτίκ θέρετρο ΜΟΝΟ 4 μπανγκαλόου μοιράζονται θερμαινόμενη πισίνα.

Ώρα για το νησί!
Αυτό το υπέροχο παραθαλάσσιο στούντιο βρίσκεται ακριβώς πάνω στην παρθένα λευκή άμμο και τα γαλήνια καταγάλανα νερά του Κόλπου του Μεξικού στο Longboat Key της Φλόριντα! Στον δεύτερο όροφο, με θέα στην θερμαινόμενη πισίνα και τον ωκεανό, αυτό το ονειρικό στούντιο είναι ιδανικό για να δείτε το ηλιοβασίλεμα από ένα ιδιωτικό μπαλκόνι. Κάντε μια βόλτα 30 δευτερολέπτων στην πισίνα και την απομονωμένη παραλία. Απολαύστε χαλαρωτικές διακοπές στο ήσυχο διαμέρισμά μας στο The Beach στο Longboat Key Resort! Για να δείτε και τις τέσσερις καταχωρήσεις μας, κάντε κλικ στη φωτογραφία οικοδεσπότη μου και μετακινηθείτε προς τα κάτω...!

Παραλία στο "The Shore"
Καλώς ήρθατε στο The Shore — ένα όμορφα ανακαινισμένο παραθαλάσσιο καταφύγιο στην καρδιά του Madeira Beach. Αυτό το διαμέρισμα στον δεύτερο όροφο, με 2 υπνοδωμάτια και 2 μπάνια, προσφέρει εντελώς ανεμπόδιστη θέα στον Κόλπο και τη σπάνια αίσθηση ότι βρίσκεστε σχεδόν πάνω στο νερό. Χαλαρώστε με τον πρωινό σας καφέ στις χαρακτηριστικές μπλε καρέκλες, παρακολουθήστε εκπληκτικά ηλιοβασιλέματα από το σαλόνι και απολαύστε εύκολη πρόσβαση στο John's Pass, σε παραθαλάσσια εστιατόρια, σε καταστήματα και στα καλύτερα της παραλιακής ζωής του Gulf Coast, όπου η ακτογραμμή μοιάζει να είναι μόλις λίγα μέτρα μακριά.

Μπροστά στον κόλπο • Λίγα βήματα από την άμμο • Θέα στο ηλιοβασίλεμα • AMI
Μόλις 14 βήματα από το παραθαλάσσιο διαμέρισμά σας στον δεύτερο όροφο, βρίσκεστε στην απαλή άμμο του νησιού Άννα Μαρία. Το υπνοδωμάτιο διαθέτει ένα πολυτελές διπλό κρεβάτι και το σαλόνι προσφέρει έναν διπλό καναπέ-κρεβάτι. Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καλωδιακή τηλεόραση, Wi-Fi υψηλής ταχύτητας, κοινόχρηστο δωμάτιο πλυντηρίου στον κάτω όροφο και μία αποκλειστική θέση στάθμευσης. Χαλαρώστε στο μπαλκόνι σας με πανοραμική θέα στον Κόλπο και αξέχαστα ηλιοβασιλέματα. Ιδανικό για ζευγάρια ή οικογένειες, αυτό είναι ένα πραγματικό παραθαλάσσιο καταφύγιο με άμμο και θάλασσα στο κατώφλι σας.

Παραθαλάσσιο στο Pass-A-Grille με 2 ποδήλατα
Απολαύστε μια οικεία και ξεκούραστη διαμονή στο καλύτερο τμήμα της παραλίας St. Pete Beach του Pass-a-Grille. Βγείτε από την πόρτα σας στην λευκή άμμο προς το διάσημο Don Cesar ή δειπνήστε στη βεράντα σας με θέα το νερό. Δωρεάν πάρκινγκ, 2 ποδήλατα, σανίδα SUP, πετσέτες, ομπρέλα, ξαπλώστρες και ψυγείο! Επιτρέπονται 3 ενοικιαζόμενα κάτω των 28 ετησίως. Ενημερωθείτε για να δείτε αν είστε ένας από τους τυχερούς επισκέπτες που θα έρθουν. Αγαπάμε τους μακροπρόθεσμους επισκέπτες, αλλά καταλαβαίνουμε ότι δεν μπορούν όλοι να το κάνουν αυτό και απλά χρειάζονται μια μικρή απόδραση! 🤍

Σας αρέσει η παραλία;
Το Seaside Sanctuary είναι η μονάδα ισογείου ενός διπλού παραθαλάσσιου σπιτιού. Είναι το 2ο σπίτι από την παραλία χωρίς δρόμους για να διασχίσετε. Η μπροστινή αυλή είναι τριάντα βήματα από μία από τις πιο παρθένες παραλίες στον Κόλπο του Μεξικού. Το σπίτι βρίσκεται σε έναν ήσυχο δρόμο κατοικιών κοντά στο βόρειο άκρο του νησιού. Η μπροστινή βεράντα είναι ένα υπέροχο μέρος για να παρακολουθήσετε το ηλιοβασίλεμα. Το σπίτι είναι καθαρό, άνετο και καλά εξοπλισμένο. Καλωσορίζουμε σκυλιά με καλή συμπεριφορά και έχουμε μια πλήρως περιφραγμένη αυλή για να παίξει το κουτάβι σας.

Μπροστά στον κόλπο! Βεράντα με θέα το ηλιοβασίλεμα! + Περπατήστε μέχρι την αποβάθρα της Bridge St!
Καλώς 🌊🏄ήρθατε στο The Surof House, όπου η πανοραμική θέα στον Κόλπο του Μεξικού σάς υποδέχεται σχεδόν από κάθε γωνιά! 🏖️Απολαύστε το απόλυτο παραθαλάσσιο καταφύγιο σε αυτή τη μοναδική και εκπληκτική ιδιοκτησία που βρίσκεται απέναντι από μία από τις κορυφαίες παραλίες στον κόσμο. Σας περιμένει ένας τέλειος συνδυασμός πολυτέλειας, άνεσης και απαράμιλλης θέας. Με μια σοφίτα στον επάνω όροφο με 3 μονά κρεβάτια και 2 δωμάτια στον κάτω όροφο με υπέρδιπλα κρεβάτια, είναι μια ιδανική απόδραση για οικογένειες, φίλους ή όποιον αναζητά ένα κομμάτι του παραδείσου.

Παραθαλάσσιο θέρετρο, θέα στον ωκεανό, πισίνα, τένις, γυμναστήριο
Παραλιακό στο όμορφο Longboat Key, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει όλες τις ανέσεις ενός θέρετρου με την ιδιωτικότητα και την απομόνωση που έχει τους επισκέπτες του Silver Sands Beach Resort που επιστρέφουν κάθε χρόνο. Απολαύστε έναν καφέ στο ιδιωτικό σας αίθριο με θέα τον Κόλπο και την παραλία. Χαλαρώστε στην ιδιωτική μας παραλία, περπατήστε στην απαλή λευκή άμμο μας, κάντε μια βουτιά στην θερμαινόμενη παραλιακή πισίνα μας ή απολαύστε δωρεάν ξαπλώστρες και ομπρέλες παραλίας ενώ αναπνέετε τον καθαρό αέρα. Δεν μπορείτε να βρεθείτε πιο κοντά στην παραλία.

Πρόσφατα ανακαινισμένο στούντιο στην παραλία - Στην άμμο!
Το ONE SHELL COVE στο νησί Anna Maria έχει ανακαινιστεί πλήρως μετά τους τυφώνες Helene και Milton. Υπέροχη κάτοψη στούντιο με εκπληκτική κουζίνα. Όμορφη θέα στα κύματα και την παραλία ακριβώς έξω από το παράθυρό σας. Πάρτε την πετσέτα σας, κάντε λίγα βήματα και θα είστε στην παραλία. Η άμμος έρχεται μέχρι την πόρτα σας σε αυτό το ισόγειο. Εκπληκτική τοποθεσία Περπατήστε μέχρι μερικά εστιατόρια Δωρεάν τρόλεϊ πηγαίνει πάνω και κάτω στο νησί Νοικιάστε καγιάκ και σανίδες κωπηλασίας και απολαύστε την παραλία

Παραθαλάσσιο διαμέρισμα σε αποκλειστικό θέρετρο
Η πιο εκπληκτική θέα από αυτό το ολοκαίνουργιο διαμέρισμα ακριβώς πάνω στην παραλία Treasure Island. Αυτή η υπέροχη μονάδα βρίσκεται στον 4ο, 5ο ή 6ο όροφο και προσφέρει εκπληκτική θέα στον ωκεανό. Αυτές οι μονάδες διαθέτουν 2 υπνοδωμάτια και 2 πλήρη μπάνια. Το φιλόξενο ανοιχτό σαλόνι έχει μια από τις καλύτερες θέες στον ωκεανό, ειδικά όταν ανοίγουν οι πτυσσόμενες συρόμενες πόρτες. Η τραπεζαρία στο ιδιωτικό μπαλκόνι σας προσφέρει μια τέλεια τραπεζαρία, με τον ωκεανό να προσφέρει ένα όμορφο σκηνικό.

Παραθαλάσσιο διαμέρισμα με θέα στον ωκεανό - Πρόσφατα ανακαινισμένο!
Πρόσφατα ανακαινισμένο παραθαλάσσιο διαμέρισμα 4ου ορόφου με ιδιωτικό μπαλκόνι με θέα στον κόλπο της παραλίας Treasure Island σε κοντινή απόσταση από παραλίες, πισίνα, μπαρ και εστιατόρια. Δείτε το ηλιοβασίλεμα από το διαμέρισμά σας όπου μπορείτε να χαλαρώσετε σε ένα διπλό κρεβάτι, καναπέ-κρεβάτι πλήρους μεγέθους και μονό κρεβάτι. Στο εσωτερικό υπάρχει ένα συνδυαστικό σαλόνι/τραπεζαρία και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, που περιβάλλεται από όμορφα έπιπλα και έργα τέχνης.
Δημοφιλείς παροχές για παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα κοντά στην τοποθεσία Παραλία Άννα Μαρία
Ενοικιαζόμενα παραθαλάσσια καταλύματα για επισκέπτες με κατοικίδια

Πολυτελές διαμέρισμα σε πολυκατοικία με θέα στον ωκεανό και πισίνα

Ήσυχο παραθαλάσσιο μπανγκαλόου στην ακτή του Κόλπου της Φλόριντα

SolMate 2/2, καγιάκ, παραλία, θέα, πρόσβαση σε σκάφη.

Βήματα προς την παραλία - Περπατήστε παντού - Ποδήλατα και εξοπλισμός περιλαμβάνονται

Όμορφο παραθαλάσσιο εξοχικό σπίτι πάνω στο νερό

"Beach Walk Retreat • Δωρεάν πάρκινγκ

Νέο! Θερμαινόμενη πισίνα • Ψώνια • Pine Ave • Παραλίες!

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ! με πισίνα - The Pearl, μονάδα 2, στο AMI
Ενοικιαζόμενα παραθαλάσσια καταλύματα με πισίνα

Απόδραση στην παραλία – Ιδιωτικό μπαλκόνι, θέα στον κόλπο

Παραλιακό Treasure Island | Πισίνα | Ρετιρέ

Εκπληκτικό διαμέρισμα μπροστά στην παραλία, κρεβάτι king size, μπαλκόνι

Rincón Divino MB 2 μπαλκόνια, θέα στον ωκεανό και τη μαρίνα

Θέρετρο Gulf Strand Beach

ΕΠΙΚΗ θέα στον κόλπο/παραλία! Μπαλκόνι/Προμήθειες Παραλίας/Πισίνα

*Shore Thing* Περπατήστε μέχρι την παραλία | Θέα στη μεσοακτική ζώνη

Beach Baby/4 λεπτά περπάτημα μέχρι την παραλία/Πισίνα/Τζακούζι/Παιχνίδια
Ενοικιαζόμενα ιδιωτικά παραθαλάσσια καταλύματα

Γωνιακό διαμέρισμα μπροστά στην παραλία | Θέα στον κόλπο με το ηλιοβασίλεμα

Anna Maria 2BR Condo • Περπατήστε μέχρι την παραλία, το εστιατόριο, την προβλήτα

Καταφύγιο μπροστά στην παραλία στο Gulf Breeze Unit D!

MorSea Cottage: Μια όαση δίπλα στη θάλασσα

Πρόσβαση στην παραλία + 2 λεπτά με τα πόδια από την άμμο + θερμαινόμενη πισίνα!

Πολυτελές στολίδι μπροστά στον ωκεανό | Νέα πισίνα και γωνιακό διαμέρισμα

Νέα καταχώρηση! 4BR + Θέα στη θάλασσα + Θερμαινόμενη πισίνα!

Nautilus #111 από την Duncan Real Estate
Πολυτελή ενοικιαζόμενα παραθαλάσσια καταλύματα

Ονειρευτείτε στο The Beach Dreams Resort

Longboat Key-ΜΠΡΟΣΤΆ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΌ- στην παραλία

Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία με πανοραμική θέα στον κόλπο

Ο κήπος της Holly: North End Canal Front

το Seaside 21

Golf Cart, Bimini Cove by SeaBreeze Vacation

Παραθαλάσσιο διαμέρισμα Shell Cove 2ος όροφος

Πολυτελές παραθαλάσσιο καταφύγιο με πισίνα και ταράτσα!
Παραλία Άννα Μαρία - Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 30 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Παραλία Άννα Μαρία

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Παραλία Άννα Μαρία ξεκινούν από 172 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 1.910 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
20 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
20 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
20 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
30 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Παραλία Άννα Μαρία περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Παραλία Άννα Μαρία

4,8 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Παραλία Άννα Μαρία έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,8 στα 5!
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Ενοικιαζόμενα με καγιάκ Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα εξοχικά Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Παραλία Άννα Μαρία
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Παραλία Άννα Μαρία
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Άννα Μαρία
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Μανάτη
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Φλόριντα
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Ηνωμένες Πολιτείες
- Άννα Μαρία
- Παραλία Siesta
- Στάδιο Raymond James
- Busch Gardens Tampa Bay
- Παραλία Κοκίνα
- Παραλία Lido Key
- Παραλία Μπιν Πόιντ
- Παραλία Χελώνας
- Αρένα Αμαλίας
- Παραλία Caspersen
- Hard Rock Casino
- Παραλία Dunedin
- Πανεπιστήμιο Νότιας Φλόριντα
- Παραλία Μάνασοτα Κέι
- Vinoy Park
- Παραλία Crescent
- Πέρασμα του Τζον
- Τροπικάνα Φιλντ
- Παραλία Englewood
- ΜίντΦλόριντα Κρέντιτ Γιουνιόν Αμφιθέατρο
- Παραλία Sand Key
- Πάρκο Fort De Soto
- Παραλία Άννα Μαρία
- Παραλία Κόρτεζ





