
Λονγκ Μπιτς Άιλαντ: Ενοικιαζόμενα σπίτια για διακοπές
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά σπίτια στην Airbnb
Λονγκ Μπιτς Άιλαντ – Ενοικιαζόμενα σπίτια με κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα σπίτια έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Το παραθαλάσσιο σπίτι
Καλώς ήρθατε στο παραθαλάσσιο σπίτι μας στην παραλία — χωρίς επιπλέον χρεώσεις και με ολοκαίνουργια κλιματιστικά σε κάθε υπνοδωμάτιο και σε όλους τους χώρους διαβίωσης. 2 λεπτά από τον κόλπο και 5 μίλια από το LBI. Γειτονιά κατάλληλη για οικογένειες, γνωστή για τη θέα, την καθαριότητα και την άνεσή της. Κοντά σε μονοπάτια για περπάτημα, παραλία στον κόλπο σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και πλατεία σε απόσταση 1,6 χιλιομέτρων με κουλούρια, πίτσα, σουπερμάρκετ και κέντρο επείγουσας περίθαλψης. Χαλαρώστε δίπλα στο τζάκι εξωτερικού χώρου ή βγάλτε το ποδήλατο-πλοίο για βόλτα – και τα δύο περιλαμβάνονται. Επίσης, διατίθενται 2 ποδήλατα beach cruiser για χρήση από τους επισκέπτες (με δική σας ευθύνη). Κατάλληλο για εκδηλώσεις – ρωτήστε!

LBI Ranch House, περπατήστε μέχρι την παραλία και τα πάντα!
**Γαμήλια πάρτι: Αυτό το κατάλυμα είναι 2 τετράγωνα από το Hotel LBI, 1 μίλι από το Bonnet Island Estate, 2 μίλια από το Mallard Island. Περπατήστε μέχρι το νησί Bonnet χρησιμοποιώντας τον φυλασσόμενο διάδρομο. Κάνουμε τα αδύνατα δυνατά για να κάνουμε τη διαμονή σας εύκολη, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε στην εκδήλωσή σας. Παρέχουμε στρωμένα κρεβάτια, σεντόνια. Για την παραλία: σημάδια, πετσέτες, καρέκλες και ομπρέλες. Πάρκινγκ εκτός δρόμου. Αυτό το σπίτι είναι ένα κλασικό ράντσο που είναι ανυψωμένο σε πασσάλους. Διαθέτει σύγχρονες ανέσεις και παραλιακή διακόσμηση. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική (2,5 τετράγωνα ή 1/4 μίλι από την παραλία)

Άψογο σπίτι 4 υπνοδωματίων (2,5 μπάνια) στην παραλία Spray, LBI
27 Αυγούστου - 2 Σεπτεμβρίου: διαθέσιμο (6 διανυκτερεύσεις). Άψογα επιπλωμένο αρχοντικό δίπλα στον ωκεανό, σε εξαιρετικά περιζήτητη, κατάλληλη για οικογένειες τοποθεσία στο εκπληκτικό νησί Λονγκ Μπιτς! Περπατήστε μόνο δύο τετράγωνα μέχρι την παραλία (δεν χρειάζεται να διασχίσετε τη λεωφόρο LBI) και λιγότερο από 1 μίλι μέχρι το Fantasy Island. Απολαύστε τις καλοκαιρινές νύχτες στην ιδιωτική ταράτσα του 4ου ορόφου, ψησταριά και μπάρμπεκιου στην εξωτερική βεράντα του 3ου ορόφου (ή) χαλαρώστε στην όαση που είναι περιφραγμένη στην πίσω αυλή. Διαθέσιμα για χρήση: ποδήλατα beach cruiser, ομπρέλα, καροτσάκι, καρέκλες παραλίας, κάρτες παραλίας

Sandcastle
Ιστορικό, ανακαινισμένο εξοχικό σπίτι στο Harvey Cedars. Εύκολη πρόσβαση στις παραλίες του ωκεανού και του κόλπου με θέα στο νερό από κάθε παράθυρο. 1 τετράγωνο από τον ωκεανό, 3 τετράγωνα από εστιατόρια και καταστήματα στην πόλη. Ένας ήσυχος δρόμος, το εξοχικό μας είναι ιδανικό για ένα ζευγάρι ή μια μικρή οικογένεια. Η οικογενειακή παραθαλάσσια απόδραση τα τελευταία 15 χρόνια, αυτή δεν είναι μια απρόσωπη ενοικιαζόμενη ιδιοκτησία. Βολευτείτε σαν στο σπίτι σας. Σημειώστε ότι το σπίτι είναι διώροφο, χωρισμένο στη μέση του σπιτιού. Έχουμε υπέροχους συνταξιούχους γείτονες που διαμένουν με μερική απασχόληση.

Ιδιωτικό καταφύγιο δίπλα σε λίμνη | The Cottage at Haven
"Πού να μείνετε στο Cape May" Condé Nast Traveler: Αύγουστος 2025 Σεπτέμβριος 2025 Haven on Adullam Lake - The Cottage - ένα ευρύχωρο, γοητευτικό κατάλυμα με 2 κρεβάτια και 2 μπάνια, σε ένα ιδιωτικό, οικογενειακό ακίνητο 160 στρεμμάτων δίπλα στη λίμνη, λίγα λεπτά από το Στόουν Χάρμπορ και το Κέιπ Μέι. Απολαύστε θέα στη λίμνη και στο δάσος από τη μεγάλη βεράντα και τη ταράτσα με θέα στο ηλιοβασίλεμα, τα ψηλά παράθυρα που πλημμυρίζουν τον χώρο με φως, την πρόσβαση σε μονοπάτια πεζοπορίας, τις αιώρες, τον ποδηλατόδρομο της κομητείας και μια κρυστάλλινη λίμνη με δωρεάν εξοπλισμό για θαλάσσια σπορ.

Όμορφο, βίντατζ σπίτι στον κόλπο Barnegat, LBI
Πανέμορφη, άνετη παραθαλάσσια ιδιοκτησία με εκπληκτική θέα στον κόλπο. Απολαύστε πρόσβαση στον κόλπο, τον ωκεανό, τις όμορφες παραλίες και τον φάρο Barnegat. Φέρτε το δικό σας σκάφος, καγιάκ και εξερευνήστε τις πλωτές οδούς! Φέρτε τα δικά σας ποδήλατα για να εξερευνήσετε το νησί από την ξηρά. *αυτό είναι το ιδιωτικό οικογενειακό μας σπίτι, όχι ένα ξενοδοχείο. Σεβαστείτε το και αντιμετωπίστε το όπως θα κάνατε το δικό σας σπίτι. **Οι επισκέπτες που αφήνουν το σπίτι ακατάστατο (ειδικά την κουζίνα) θα χρεωθούν για τυχόν επιπλέον καθαρισμό. Μόνο οι επισκέπτες με θετικές κριτικές γίνονται δεκτοί.

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΈΝΟ διαμέρισμα στον τελευταίο όροφο, Ocean Block 3BR, 1BA!
Φωτεινή και ευάερη μονάδα διαμερίσματος παραλίας ανώτερου επιπέδου που απέχει ΜΌΛΙΣ 0,1 μίλι από την άμμο στο Beach Haven Crest! Μια καλά επιθυμητή περιοχή του LBI που είναι κεντρική σε όλα όσα έχει να προσφέρει το νησί. Το να είσαι λίγα μόλις βήματα από την παραλία ΧΩΡΊΣ την ανάγκη να διασχίσεις τη Λεωφόρο Λονγκ Μπιτς είναι ένα όνειρο. Επωφεληθείτε από τη διαμονή κοντά στο σπίτι αυτό το καλοκαίρι και μείνετε μαζί μας για την τέλεια οικογενειακή/ομαδική απόδραση. Για μεγαλύτερες ομάδες (έως 12 άτομα), ρωτήστε για την κράτηση ολόκληρου του σπιτιού και ενδέχεται να μπορούμε να σας φιλοξενήσουμε!

ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΘΗΚΕ ΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΟ ΣΤΟ LBI - ΝΕΟ
ΝΗΣΊ ΤΟΥ ΛΟΝΓΚ ΜΠΙΤΣ - Νέο, 1 ΤΕΤΡΆΓΩΝΟ ΑΠΌ ΤΟΝ ΩΚΕΑΝΌ! - 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια, υπαίθριο κλειστό ντους παραλίας! Γκαράζ 2 αυτοκινήτων, πλήρες πλυντήριο, τζάκι αερίου, σχάρα φυσικού αερίου σε ιδιωτικό κατάστρωμα 2ου ορόφου, 2η σχάρα στο ισόγειο. Άψογα συντηρημένο, με φυσικό φως και ευρύχωρο. Εστιατόρια και καταστήματα 1/2 τετράγωνο. Κουλούρια, καφέ και παγωτό στο ίδιο τετράγωνο. Καφετιέρες Keurig & Cuisinart. Εξαιρετικά ΚΑΘΑΡΌ. ΚΑΘΑΡΙΣΤΈΣ ΑΈΡΑ και στα 3 υπνοδωμάτια. ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ 2 ΔΙΑΝΥΚΤΈΡΕΥΣΕΙΣ - εκτός καλοκαιριού. ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ 5 ΔΙΑΝΥΚΤΈΡΕΥΣΕΙΣ - μερικές καλοκαιρινές εβδομάδες.

Παραθαλάσσιο! Νεόκτιστο σπίτι Casa Del Pescatore με 3 υπνοδωμάτια
Καλώς ήρθατε στο Casa Del Pescatore, ένα εκπληκτικό νέο παραθαλάσσιο κατάλυμα, σχεδιασμένο για ψάρεμα, βαρκάδα, ψάρεμα καβουριών και χαλάρωση. Αυτό το κατάλυμα προσφέρει άμεση πρόσβαση στο νερό, απίστευτη θέα στη λιμνοθάλασσα και όλες τις ανέσεις ενός σπιτιού για οικογένειες, φίλους και λάτρεις της ύπαιθρου. Δέστε τη βάρκα ή τα τζετ σκι σας ακριβώς στο κατάλυμα και απολαύστε το καλύτερο ψάρεμα και καβουροθηρία. Κάντε μια γραφική βόλτα στον Great Bay για μια μέρα ψαρέματος με striper ή fluke, γευματίστε στο Beach Haven στο LBI ή κάντε μια κρουαζιέρα στα καζίνο του Ατλάντικ Σίτι.

Πρόσφατα ανακαινισμένο Bayfront Charmer
ΝΈΑ ΠΡΟΣΘΉΚΗ/ΑΝΑΚΑΊΝΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΊΟΔΟ 2023. 1ος όροφος μονάδας BAYFRONT duplex με εκπληκτική θέα και τοποθεσία σε ήσυχο δρόμο, αλλά μπορείτε ακόμα να περπατήσετε μέχρι το κέντρο του Beach Haven. Απολαύστε εκπληκτική θέα και αεράκι από το κρεβάτι και το τραπέζι στην ιδιωτική βεράντα. Μπείτε στον κόλπο για κολύμπι, καγιάκ, κωπηλασία και η παραλία είναι σε απόσταση 3 τετραγώνων. Ψαρέψτε καβούρια και ψάρια από το διαχωριστικό, χαλαρώστε στην αιώρα και απολαύστε τα βράδια ψήνοντας ζαχαρωτά γύρω από το τζάκι εξωτερικού χώρου με τους ήχους του κόλπου.

4 υπνοδωμάτια, 2,5 μπάνια, 2 λεπτά από το LBI! Ενοικίαση από Σάββατο έως Σάββατο!
Γραφικό και άνετο σπίτι σε κεντρική τοποθεσία στην παραλία - 2 λεπτά από το Long Beach Island και τις παραλίες. Μεγάλος εξωτερικός χώρος με μπαρ, ψησταριά, ξύλινη βεράντα και χώρο ψυχαγωγίας έξω, συμπεριλαμβανομένου φούρνου πίτσας και πινγκ πονγκ Φιλική, οικογενειακή γειτονιά με γρήγορη πρόσβαση σε φανταστικά εστιατόρια, Mud City Crabhouse και Causeway (ανοιχτά όλο τον χρόνο) Υπέροχη απόδραση από τη Νέα Υόρκη ή τη Φιλαδέλφεια. Ακριβώς κάτω στον δρόμο από τους χώρους γάμων Mallard Island και Bonnet Estate. 25 ετών και άνω.

Lagoon Haven: Παράκτια απόδραση
* Πρέπει να είστε τουλάχιστον 25 ετών για να κάνετε κράτηση * Ζήστε την παραθαλάσσια ηρεμία κοντά στο LBI του Νιου Τζέρσεϊ! Το ευρύχωρο παραθαλάσσιο σπίτι 4 υπνοδωματίων και 3,5 μπάνιων προσφέρει 60 πόδια πρόσοψη σε λιμνοθάλασσα, φιλοξενώντας άνετα έως και 16 επισκέπτες. Λίγα λεπτά από την παραλία και περιτριγυρισμένο από απίστευτα παραθαλάσσια εστιατόρια, η διαμονή σας περιλαμβάνει σεντόνια, εξοπλισμό παραλίας, ψησταριά, βεράντα στην ταράτσα και πρόσβαση σε σκάφος. Η τέλεια απόδρασή σας στο Τζέρσεϊ Σορ σας περιμένει!
Λονγκ Μπιτς Άιλαντ – Δημοφιλείς παροχές σε ενοικιαζόμενα σπίτια
Ενοικιαζόμενα σπίτια με πισίνα

Επαγγελματικά διαχειριζόμενο | Περπατήστε μέχρι την παραλία

Beach Haven West House με πισίνα

Το Ράντσο.

Ενοικιαζόμενο με 4 υπνοδωμάτια και τζακούζι, μπροστά στη θάλασσα

6 ΥΠΝΟΔΩΜΆΤΙΑ | Ανελκυστήρας, θερμαινόμενη πισίνα, πολυτελές κατάλυμα

Αξιολάτρευτο ανακαινισμένο σπίτι μπροστά στον κόλπο

Bayfront - Πρόσβαση στο θέρετρο - Πισίνα | Τζακούζι

Μοντέρνο κατάλυμα 5 υπνοδωματίων λίγα λεπτά από το LBI
Σπίτια για εβδομαδιαία ενοικίαση

Άνετο παράκτιο σπίτι μπροστά στη θάλασσα

Σπίτι στη λιμνοθάλασσα, Beach Haven West, LBI

Εξοχικό Dan and Di's Cove

Λίγα βήματα από την παραλία και τον κόλπο!

Παράκτια όαση BYO Boat/Jet Ski

Εκπληκτική θέα στη θάλασσα|Αποβάθρα σκαφών & Φιλικό προς τα κατοικίδια

Βίλα μπροστά στον ωκεανό | 3 υπνοδωμάτια |Σήματα|Παιχνίδια|Καρέκλες

The Nautical Perch
Ενοικιαζόμενα ιδιωτικά σπίτια

Πολυτελές μπανγκαλόου στην παραλία με τζάκι, μπάρμπεκιου, πλυντήριο και στεγνωτήριο

Σπίτι 5 υπνοδωματίων μπροστά στο νερό, λίγα λεπτά από το LBI!

Καταφύγιο δίπλα στη θάλασσα ~ Παραλία ~ LBI ~ Θέα ~ Χώρος για φωτιά

Αρχοντικό 3 υπνοδωματίων δίπλα στον ωκεανό στο Spray Beach LBI.

Παράκτια απόδραση με 4 υπνοδωμάτια δίπλα στη θάλασσα - Barnegat Light

Family Tides #2 Oceanside 3Bdr 1.5 Εξαιρετική τοποθεσία

Beach Haven Cottage | Δύο λεπτά με τα πόδια από την παραλία

Άνετο εξοχικό στην παραλία
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Νέα Υόρκη Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Φιλαδέλφεια Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ουάσινγκτον Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Βοστόνη Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ωκεαν Σίτι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Παραλία Βιρτζίνια Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Νιούαρκ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τζέρσεϊ Σίτι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Βαλτιμόρη Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ρίτσμοντ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πρόβιντενς Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ατλάντικ Σίτι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενοικιαζόμενα σπίτια σε παραλία Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με καγιάκ Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με καθίσματα εξωτερικού χώρου Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα αρχοντικά Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πρόσβαση στη λίμνη Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με αίθριο Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με εστία φωτιάς Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με σταθμό φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε παραλία Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Ocean County
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Νιου Τζέρσεϊ
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Ηνωμένες Πολιτείες
- Παραλία Asbury Park
- Six Flags Great Adventure
- Παραλία Brigantine
- Παραλία Belmar
- Παραλία Manasquan
- Ατλάντικ Σίτι Μπoρντγουόκ
- Παραλία Long Branch
- Παραλία Σίσαϊντ Χάιτς
- Παραλία Σι Γκιρτ
- Παραλία Άνοιξης
- Πεζοδρόμιο Ωκεανούπολης
- Diggerland
- Ατλάντικ Σίτι Κέντρο Συνεδρίων
- Λούσι ο ελέφαντας
- Τροπικάνα Ατλάντικ Σίτι
- Προβλήτα Seaside Heights
- Παραλία Βέντνορ Σίτι
- Boardwalk Hall
- Λονγκ Μπιτς Άιλαντ
- Hard Rock Hotel & Casino
- Παραλία Σκύλων Λόνγκπορτ
- Ενυδρείο Τζένκινσον
- Παραλία Avon
- Πάρκο Πολιτείας Φάρου Barnegat





