
Πραία ντε Ούμπου - Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά διαμερίσματα στην Airbnb
Πραία ντε Ούμπου - Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα με κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα καταλύματα έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Πολυτελές διαμέρισμα 180m με κλιματισμό, Wifi, 3 θέσεις στάθμευσης, ΠΟΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ
ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ + ΠΕΤΣΕΤΕΣ + ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ. Συγκρότημα στην παραλία χωρίς να χρειαστεί να διασχίσετε δρόμο. Ανακαινισμένες πισίνες για ενήλικες και παιδιά. Διαμέρισμα με 3 σουίτες (χωράει 3 οικογένειες με ιδιωτικότητα) + σουίτα υπηρεσιών. Μεγάλο σαλόνι, κουζίνα ανοιχτού τύπου και μεγάλη βεράντα με κλείσιμο, μπυραρία, πλήρως επιπλωμένο για την οικογένειά σας. Κλιματισμός στα δωμάτια, 3 θέσεις στάθμευσης, Wifi, 24ωρη ασφάλεια, στο καλύτερο σημείο της παραλίας με ήρεμα νερά, περίπτερα, εστιατόρια, σούπερ μάρκετ, αρτοποιείο και διάφορα καταστήματα. ΕΩΣ 8 ΕΝΗΛΙΚΕΣ ⚠️

Εξαιρετικό στούντιο με πανοραμική θέα
Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, με θέα στη ΘΆΛΑΣΣΑ, κοντά στις καλύτερες παραλίες και τα τοπικά καταστήματα. > Άφιξη χωρίς παρουσία οικοδεσπότη Υποδοχή 24 ώρες το 24-ωρο > Στάθμευση > Ανελκυστήρες > Wi-Fi (400 MB) > Μεγάλο διπλό κρεβάτι > Πλήρης κουζίνα > Χώρος για εργασία από το σπίτι - Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια. Πεζή πρόσβαση στην παραλία Areia Preta, την παραλία Castanheiras και την παραλία Riacho Μόλις 10 λεπτά από την παραλία Morro και 10 λεπτά από την παραλία Bacutia Ελάτε να μείνετε σε αυτόν τον καταπληκτικό χώρο, κοντά σε σούπερ μάρκετ, φούρνο, φαρμακείο κ.λπ.

Ευρύχωρο και ευχάριστο διαμέρισμα στην παραλία Castelhanos
Για να απολαύσετε, να παίξετε και να ξεκουραστείτε - δροσερό, φωτεινό, καθαρό και αεριζόμενο διαμέρισμα - χωρίς μούχλα - μπαλκόνι με αιώρα - γρήγορο και σταθερό WI-FI - 100 μέτρα από την παραλία - εξαιρετική τοποθεσία: κοντά σε αρτοποιεία, εστιατόρια, αγορές και παγωτοπωλεία - 3 υπνοδωμάτια (1 σουίτα) - δυνατή βρύση στα μπάνια της σουίτας και κοινόχρηστο μπάνιο με ηλιακή θέρμανση - Παραλιακό κιτ με 2 παιδικές σανίδες, παιχνίδια άμμου, 2 καρέκλες παραλίας και θερμική θήκη (Obaaa!) - 2 στεγασμένοι χώροι στάθμευσης με ηλεκτρονική πύλη και θυρωρό.

Διαμέρισμα μπροστά στη θάλασσα Meaípe, wifi, κλιματισμός, πλήρης αναψυχή
Ένα απίστευτο και ζεστό διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα για να απολαύσετε αξέχαστες στιγμές. Πλήρης και καλά εξοπλισμένο, το διαμέρισμα διαθέτει δύο μεγάλα υπνοδωμάτια, ένα από τα οποία είναι σουίτα, άνετο σαλόνι με τηλεόραση, ενσωματωμένη κουζίνα και χώρο για φαγητό, καθώς και χώρους στάθμευσης. Διαθέτει επίσης Wi-Fi 450 MB με ίνες. Βρίσκεται σε μια γοητευτική, ασφαλή και ήσυχη γειτονιά, στην παραλία Meaípe, παρέχοντας ηρεμία και άνεση για το ταξίδι σας. Το ακίνητο έχει σχεδιαστεί προσεκτικά για την άνεση και την ευκολία σας. Το αξίζετε!

Διακοσμημένο διαμέρισμα Guarapari - Παραλία Bacutia
Διακοσμημένο διαμέρισμα στο Enseada Azul με WIFI στο Guarapari, 300 μέτρα από την παραλία Bacutia. Δεν είναι απαραίτητο να χρησιμοποιήσετε αυτοκίνητο. Το διαμέρισμα περιλαμβάνει: 1 υπνοδωμάτιο με διπλό κρεβάτι και δύο επιπλέον κρεβάτια, Smart TV και κλιματισμό, 1 μπάνιο Πλήρες δωμάτιο με καναπέ που μπορεί να χρησιμεύσει ως κρεβάτι Δεν παρέχουμε πετσέτα μπάνιου. Η κουζίνα είναι πλήρως εξοπλισμένη με ΟΛΑ τα σκεύη. Πλυσταριό με απλώστρα και πλυντήριο ρούχων. 1 θέση πάρκινγκ, Κτίριο με ανελκυστήρα.

Υψηλή πολυτέλεια με την ΚΑΛΥΤΕΡΗ θέα στην παραλία Morro
Άνεση, πολυτέλεια και ηρεμία. Όλα αυτά θα τα βρείτε στο διαμέρισμά μας, το οποίο έχει σχεδιαστεί προσεκτικά για να σας προσφέρει μια αξέχαστη εμπειρία με τη ΘΑΛΑΣΣΑ. Σε αυτό το καθαρό, μοντέρνο, τεχνολογικό και εκλεπτυσμένο αρχιτεκτονικό περιβάλλον μπορείτε να απολαύσετε την αίσθηση ότι βρίσκεστε σε ένα πλοίο στην ανοιχτή θάλασσα. Σας αξίζει αυτή η εμπειρία! Νιώστε τη μυρωδιά του μπάρμπεκιου με αυτή την όμορφη θέα, ενώ χαλαρώνετε στην πανοραμική μας κούνια. Δεν θα το μετανιώσετε!

Παραδεισιακή Καραϊβική: Ζεστή αίσθηση μπροστά στη θάλασσα
Διαμέρισμα δύο υπνοδωματίων (01 σουίτα) με θέα την όμορφη παραλία Peracanga, με μοντέρνα και ζεστή διακόσμηση. Κτίριο σε εξαιρετική τοποθεσία, μπαλκόνι με θέα στη θάλασσα σε ανοιχτό χώρο με τραπεζαρία και σαλόνι, κοντά σε όλα όσα χρειάζεστε. Τρεις παραδεισένιες παραλίες (Guaibura, Peracanga και Bacutia) είναι τόσο κοντά που δεν χρειάζεται καν να βγάλετε το αυτοκίνητο από το γκαράζ: προνομιακή τοποθεσία! Οι χώροι είναι πλήρως εξοπλισμένοι για την άνεσή σας, με WiFi σε όλα τα δωμάτια.

Διαμέρισμα με υπέροχη θέα στη θάλασσα
Όλα τα δωμάτια διαθέτουν κλιματισμό (Νέο). Ευρύχωρο και ζεστό μέρος με υπέροχη θέα στη θάλασσα. Υπάρχουν 3 σουίτες και 1 μονόκλινο δωμάτιο με δύο κρεβάτια και ένα επιπλέον, καθώς και κοινόχρηστο μπάνιο. Διαθέτει 2 θέσεις στάθμευσης και ίντερνετ. Κουζίνα με φούρνο, φούρνο μικροκυμάτων και ψυγείο. Χώρος πλυντηρίου με πλυντήριο, απλώστρα, νεροχύτη και χώρο για είδη παραλίας. Σαλόνι και μπαλκόνι με θέα στη θάλασσα. Εξαιρετική τοποθεσία, κοντά σε σούπερ μάρκετ, φούρνο και φαρμακείο.

Διακοσμημένο διαμέρισμα στο Enseada Azul, 300 μέτρα από την παραλία Bacutia
Διακοσμημένο διαμέρισμα στο Enseada Azul με WIFI στο Guarapari, 300 μέτρα από την παραλία Bacutia, με: 1 υπνοδωμάτιο με διπλό κρεβάτι και δύο επιπλέον κρεβάτια, Smart TV, κλιματισμό και χώρο εργασίας. 1 μπάνιο Πλήρες σαλόνι με καναπέ-κρεβάτι Πλήρης κουζίνα με ΟΛΑ τα μαγειρικά σκεύη. Πλυσταριό με απλώστρα και πλυντήριο ρούχων. 1 θέση στάθμευσης. Κτίριο με ασανσέρ. Ιδανική τοποθεσία, με φούρνο στο ισόγειο. 300 μέτρα από την παραλία Bacutia και Peracanga (δεν χρειάζεται όχημα)

Πολυτέλεια δίπλα στη θάλασσα με μπαλκόνι Goumert
Το κατάλυμα προσφέρει απόλυτη άνεση με 3 ιδιωτικά μπάνια με κλιματισμό, τραπεζαρία με κλιματισμό και 1 μισό μπάνιο. Η κουζίνα είναι πλήρης (καφετιέρα μπύρας, διπλό ψυγείο, ηλεκτρικός φούρνος, φριτέζα αέρα, φούρνος μικροκυμάτων). Χώρος γκουρμέ με μπάρμπεκιου και θέα στη θάλασσα. Γκαράζ για 2 αυτοκίνητα. Αυτό το πολυτελές διαμέρισμα βρίσκεται στην πιο πολυτελή περιοχή της παραλίας του Καστελάνου.

Θέα στη θάλασσα με ιδιωτική πισίνα - 6x χωρίς τόκο
Νιώστε τυλιγμένοι στο μπλε της θάλασσας σε κάθε λεπτομέρεια αυτού του διαμερίσματος, βαμμένα και καλυμμένα για να συμβολίσουν την ομορφιά της Praia da Areia Preta στο Iriri. Με 3 υπνοδωμάτια (1 σουίτα), πανοραμικό μπαλκόνι, πισίνα με βεράντα και κουζίνα ενσωματωμένα στον γκουρμέ χώρο, κάθε γωνία σχεδιάστηκε έτσι ώστε η διαμονή σας να είναι φιλόξενη και αξέχαστη.

Δύο υπνοδωμάτια με κλιματισμό, 190 μέτρα από παραδεισένια παραλία
Λεπτομέρειες διαμερίσματος: - 2 υπνοδωμάτια - Χωράει 6 επισκέπτες - 1 διπλό κρεβάτι queen size - 2 μονά κρεβάτια - 1 πτυσσόμενος καναπές-κρεβάτι στο σαλόνι - Κλιματισμός στα υπνοδωμάτια - Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα - Φριτέζα αέρα - Πιστολάκι μαλλιών - Περιλαμβάνεται χώρος στάθμευσης - Smart TV 43 ιντσών Δεν προσφέρουμε κλινοσκεπάσματα, έχουμε μαξιλάρια.
Πραία ντε Ούμπου - Δημοφιλείς παροχές για ενοικιαζόμενα διαμερίσματα
Διαμερίσματα για εβδομαδιαία ενοικίαση

3 υπνοδωμάτια στο Castelhanos με κλιματισμό

Διαμέρισμα σε απόσταση 50 μέτρων από την παραλία Castelhanos

Διαμέρισμα Peracanga υψηλού επιπέδου. Νέο κτίριο.

6Χ ΧΩΡΙΣ ΤΟΚΟ - Όμορφο 2 δωματίων στην παραλία Bacutia! 501

Tatãobom

Όμορφη κάλυψη 3 υπνοδωματίων στο Blue Cove

διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα στο Castelhanos-ES

Διαμέρισμα δίπλα στη θάλασσα - Εκπληκτική θέα! - 2 θέσεις στάθμευσης
Ιδιωτικά ενοικιαζόμενα διαμερίσματα

Πανέμορφο διαμέρισμα στην παραλία Peracanga

Υπέροχη σουίτα με 4 υπνοδωμάτια πάνω στην άμμο

Κάλυψη Μαύρη Άμμος / Ipiranga - Guarapari / ES

όμορφο διαμέρισμα κοντά στις κύριες παραλίες της Anchieta.

Schulz - Turtles Home

8 επισκέπτες 4 δωμάτια 4 κρεβάτια 3 μπάνια εξωτερικός χώρος

Διαμέρισμα Pés na Areia MESMO, 5 υπνοδωμάτια, 170m²

Διαμέρισμα στην παραλία με πισίνα (Διαμέρισμα Parati)
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα με τζακούζι

Κορυφαία κάλυψη στην παραλία Morro

Viva a Bacutia 50 μέτρα από τη θάλασσα. Ρετιρέ με τζακούζι

ENSEADA AZUL/MEAIPE/GUARAPARI - ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Πολυτελές διαμέρισμα Bacutia / Peracanga με τζακούζι και γκουρμέ χώρο

Διαμέρισμα στην παραλία με τζακούζι και μπάρμπεκιου

Άνετο 3 υπνοδωματίων με κλιματισμό και πισίνα

Ψηλός όροφος - Θέα στη θάλασσα - Praia do Morro

Διαμέρισμα στην παραλία της Bacutia. Αποκλειστική θέα
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα για οικογένειες

Νόστιμο σαλέ στο Blue Cove με θέα στη λίμνη

Διαμέρισμα Guarapari - Enseada Azul

Διαμέρισμα duplex (Loft)

Διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων στην παραλία Bacutia.

Πατήστε στην άμμο στο Peracanga

Διαμέρισμα Praia dos Castelhanos - ES - 25 m από την παραλία

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα στο Ιρίρι!

Διαμέρισμα Vivendas da Lagoa
Πραία ντε Ούμπου - Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα διαμερίσματα

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 20 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πραία ντε Ούμπου

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πραία ντε Ούμπου ξεκινούν από 26 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 70 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
10 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Διαθεσιμότητα wifi
20 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πραία ντε Ούμπου περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Πραία ντε Ούμπου

4,9 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Πραία ντε Ούμπου έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,9 στα 5!
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Πραία ντε Ούμπου
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Πραία ντε Ούμπου
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Πραία ντε Ούμπου
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Πραία ντε Ούμπου
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Πραία ντε Ούμπου
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Εσπίριτο Σάντο
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Βραζιλία
- Πραία do Morro
- Πάρκο Πολιτείας Πέτρας Αζούλ
- Πραία ντου Μόρρο
- Χαλέ Πέτρα Αζούλ
- Πραία των Καστελιάνων
- Πραία της Σειρήνας
- Ψώνια Praia da Costa
- Πραία του Μπανανάλ
- Πραία των Καστανιέιρων
- Μόρονο το Μορένο
- Παραλία Κεντρική Μαραταΐζες
- Καμπύλη Τζουρέμα
- Acquamania Parque Aquático
- Μπακούτια
- Πραία ντε Ούμπου
- Καμπούρι
- Βίλα Βέλια
- Πλατεία του Πάπα
- Βιτόρια
- Πράια Κόστα Αζούλ
- Παραλία Σάντα Ελένα
- Πάρκο Φόρνο Γκράντε
- Γκουαραπάρι
- Σέρα Νέγκρα Πουσάδα Σπα





