Chambre Louvet Chambre Louvet
Chambres d'hotes des Parcs

Ιδιωτικό δωμάτιο

2 επισκέπτες

1 υπνοδωμάτιο

2 κρεβάτια
Καθορίστε τον αριθμό ενηλίκων.
Ενήλικες
1
Καθορίστε τον αριθμό παιδιών.
Παιδιά
Ηλικίες 2 - 12
0
Καθορίστε τον αριθμό βρεφών.
Βρέφη
Κάτω από 2
0
2 επισκέπτες το πολύ. Τα βρέφη δεν προσμετρούνται στον αριθμό των επισκεπτών.
Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ferme traditionnelle restaurée avec goût, située dans un hameau agréable au paix et verdure du Périgord Vert, chambres spacieuses et confortables
avec lits 160cm, et une salle d'eau ou une salle de bains, TV et wifi. Balades à cheval sur place.


Ο χώρος
Άτομα: 2
Μπάνια: 1 (Ιδιωτικό μπάνιο)
Υπνοδωμάτια: 1
Κρεβάτια: 2
Άφιξη: 16:00 - 22:00
Αποχώρηση: 11:00
Ιδιοκτήτης κατοικιδίου: Dog(s), cat(s) και other pet(s)
Τύπος δωματίου: Ιδιωτικό δωμάτιο

Παροχές

Τιμές
Επιπλέον άτομα Χωρίς χρέωση
Επικοινωνείτε πάντα μέσω της Airbnb
Για να προστατεύσετε την πληρωμή σας, μην μεταφέρετε ποτέ χρήματα και μην επικοινωνείτε έξω από την ιστοσελίδα ή την εφαρμογή της Airbnb.
Μάθετε περισσότερα

Διαρρύθμιση ύπνου
Υπνοδωμάτιο 1
1 κρεβάτι king size, 1 μονό κρεβάτι

Κανόνες σπιτιού

Chambres non fumeur
Nos hôtes sont demandés ne pas manager dans la chambre. Nous fournissons des repas du soir et à midi sur réservation ou nous vous mettions à une table à votre disposition.


Cancellations

Λειτουργίες ασφαλείας
Ανιχνευτής καπνού
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα
Κουτί πρώτων βοηθειών
Κάρτα ασφαλείας
Πυροσβεστήρας

Διαθεσιμότητα
Ελάχιστη διαμονή 1 διανυκτέρευσης

1 Κριτική

Το προφίλ του/της Chris
Φεβρουάριος 2016
We arrived after easy to follow directions and were greeted with a wonderful welcome from Richard (and later Gillian), a pot of tea, relaxed chat and it felt like we were visiting "old friends". Our room was lovely and better than we expected, loads of room, a king sized comfy bed and an awesome bathroom, all newly refurbished to a lovely high standard. The house was close to Miallet, in a lovely and peaceful part of the world. We wouldn't hesitate to use Gillian & Richard again, and would certainly recommend them to other travellers wanting to visit.

Mialet, ΓαλλίαΈγινε μέλος το Ιούνιος 2015
Το προφίλ του/της Gillian

I am a country loving, outside person. I love cooking, reading and horse riding, which is helpful as I have an equestrian holidays business. I am also a Francofile who enjoys teaching French and English to people from around where I live.

I run the business with the help of my husband and we have 2 lovely dogs and a cat as well as our 7 beautiful horses.

You will find our traditional farmhouse warm and welcoming. We offer home cooked meals made with produce from our garden where possible.

Γλώσσες: English, Français
Ρυθμός απάντησης: 0%
Χρόνος απάντησης: μερικές μέρες ή περισσότερο

Η γειτονιά

Παρόμοιες καταχωρήσεις