Large RM in Piscataway New Jersey near Rutgers/NYC
2 επισκέπτες
1 υπνοδωμάτιο
1 κρεβάτι
1 μπάνιο
2 επισκέπτες
1 υπνοδωμάτιο
1 κρεβάτι
1 μπάνιο
Καθορίστε τον αριθμό ενηλίκων.
Ενήλικες
1
Καθορίστε τον αριθμό παιδιών.
Παιδιά
Ηλικίες 2 - 12
0
Καθορίστε τον αριθμό βρεφών.
Βρέφη
Κάτω από 2
0
2 επισκέπτες το πολύ. Τα βρέφη δεν προσμετρούνται στον αριθμό των επισκεπτών.
Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Clean, quiet, cozy, super bright and comfortable room with a full size sofa bed with a shared full bathroom. I can accommodate an extra guest with an air mattress. Located in the center of New Jersey. Easy access to major highways: RT287, GSP, NJ Tpke, and both Metuchen and Edison train stations. It is 3-6 miles to Livingston, Busch and New Brunswick campus of Rutgers U. Restaurants, groceries, shopping mall and movie theatre within a 2 mile radius.


Παροχές
Δωρεάν χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις
Κουζίνα
Ασύρματο Internet
Πλυντήριο ρούχων

Τιμές
Επιπλέον άτομα €9 / διανυκτέρευση μετά τον πρώτο επισκέπτη
Έκπτωση ανά εβδομάδα: 5%
Επικοινωνείτε πάντα μέσω της Airbnb
Για να προστατεύσετε την πληρωμή σας, μην μεταφέρετε ποτέ χρήματα και μην επικοινωνείτε έξω από την ιστοσελίδα ή την εφαρμογή της Airbnb.
Μάθετε περισσότερα

Διαρρύθμιση ύπνου
Υπνοδωμάτιο 1
1 μονό κρεβάτι, 1 καναπές-κρεβάτι

Κανόνες σπιτιού
Απαγορεύεται το κάπνισμα
Ακατάλληλο για κατοικίδια
Απαγορεύονται τα πάρτι και οι εκδηλώσεις
Δεν είναι ασφαλές ή κατάλληλο για παιδιά (0-12 ετών)
Η άφιξη πραγματοποιείται μετά τις 15:00

- - Additional guests must be approved beforehand.
- -Please remove your shoes in the house. Do not wear shoes passed the common area . Do not walk up the stairs with them on.
- -Quiet hour after 10:00pm.


Ακυρώσεις

Λειτουργίες ασφαλείας
Ανιχνευτής καπνού
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα
Κουτί πρώτων βοηθειών

Διαθεσιμότητα
Τις Παρασκευές και τα Σάββατα η ελάχιστη διαμονή είναι 1 διανυκτέρευση.

19 Κριτικές

Ακρίβεια
Επικοινωνία
Καθαριότητα
Τοποθεσία
Άφιξη
Τιμή
Το προφίλ του/της Rakesh Holla
Σεπτέμβριος 2017
Flexible check in times. Great location. Nice and clean room. Excellent host. Worth staying here.

Το προφίλ του/της Liying
Σεπτέμβριος 2017
Nice house in quite and safe neighborhood

Το προφίλ του/της Daniel M. T.
Αύγουστος 2017
Ping was such a kind host! She answered my questions very well and helped me adjust to and live in the area in many ways. I couldn't have asked for a better host! I would like t o stay at her place if I'm in the area again.
Το προφίλ του/της Ping
Απάντηση από τον/την Ping:
Daniel, So glad to hear you have a great stay. Thank you.
Αύγουστος 2017

Το προφίλ του/της Srikantha
Αύγουστος 2017
Nice place, kind land lady, offered a discounted pick up from airport, flexible with checkin and check out times.
Το προφίλ του/της Ping
Απάντηση από τον/την Ping:
Srikantha, bring your pretty cat to let us see. Best wishes!
Αύγουστος 2017

Το προφίλ του/της Graham
Αύγουστος 2017
I stayed at Ping's as I wanted to break my journey from New York to North Carolina and my flight got in quite late to JFK. Ping was very speedy with communication and it was very easy to park right next to her house. My flight was delayed so I arrived quite late but had a great hot shower and slept well on the sofa bed (also v quiet neighbourhood). Ping provided clean towels and coffee, boiled eggs and toast for breakfast and everything was spotless. It's excellent value for money and I'll definitely stay again if I return and am I the area.
Το προφίλ του/της Ping
Απάντηση από τον/την Ping:
Hi Graham, It is my pleasure to host you. Welcome back anytime. Best wishes!
Αύγουστος 2017

Το προφίλ του/της Michelle
Αύγουστος 2017
Ping was amazing. She accommodated my late check in and was super easy to communicate with. The room is big and clean, as pictured. I highly recommend this place, and as a plus, you can play with her puppy!
Το προφίλ του/της Ping
Απάντηση από τον/την Ping:
Michelle, Glad to hear your friend had a happy stay. Welcome back anytime.
Αύγουστος 2017

Το προφίλ του/της Tao
Αύγουστος 2017
A very happy stay
Το προφίλ του/της Ping
Απάντηση από τον/την Ping:
Tao, nice to hear that!
Αύγουστος 2017

Αυτός ο οικοδεσπότης έχει 34 κριτικές για άλλες ιδιοκτησίες.

Προβολή άλλων κριτικών

I am living in central New Jersey. I was a Web design programmer before and now I am a house wife and a part-time Chinese teacher. I have two kids both growing up, one in medical school, one in Upenn. I usually do meditation and read spiritual book at leisure time. I'd like to meet friends especially with same spiritual belief. I love animals and have an adorable little doggy with me. I like plants especially Orchid.

Γλώσσες: 中文
Ρυθμός απάντησης: 100%
Χρόνος απάντησης: εντός μιας ώρας

Πληροφορίες για το σπίτι

Όταν μένεις σε ένα χώρο της Airbnb, μένεις στο σπίτι κάποιου.


Αυτός ο χώρος ανήκει στο χρήστη Ping.
Ping
Ο χρήστης Joanne είναι συνοικοδεσπότης.
Joanne

Η γειτονιά

Παρόμοιες καταχωρήσεις