
Πουέρτο Ιγκουασού: Ενοικιαζόμενα για διακοπές με τζακούζι
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά ενοικιαζόμενα με υδρομασάζ στην Airbnb
Πουέρτο Ιγκουασού: Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα για διακοπές, με τζακούζι

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 20 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πουέρτο Ιγκουασού

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πουέρτο Ιγκουασού ξεκινούν από 26 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 1.020 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
10 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
20 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
10 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
20 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Πουέρτο Ιγκουασού περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Πουέρτο Ιγκουασού

4,5 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Πουέρτο Ιγκουασού έχουν μέση βαθμολογία 4,5 στα 5 από επισκέπτες
Πουέρτο Ιγκουασού – Κορυφαία ενοικιαζόμενα με υδρομασάζ
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα ενοικιαζόμενα με υδρομασάζ έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Casa Rosa | Romântica com Banheira & Jardins
Sejam bem-vindos à @alma_iguassu Somos a única vila privativa na Terra das Cataratas. Nossas casas foram inspiradas nas antigas vilas e construídas com técnicas tradicionais. Você encontrará casas decoradas com móveis recuperados e peças de artistas e artesãos locais, feitas para viver uma experiência inesquecível . Projeto único e exclusivo, com banheira de imersão privativa ao ar livre entre os jardins, ampla Suíte, Sala e Cozinha equipadas e uma varanda externa com churrasqueira.

ESMERALDA apart Céntrico
Departamento privado con aire acondicionado, piscina en jardín selvático y estacionamiento pv y wiffi. Éste Apart es eco sustentable, creado con espíritu joven preservando el entorno natural, conviviendo con plantas, árboles y pájaros. Nuestras mascotas, Hanna, Onur, Uma y Dolche también son nuestros guardias y velan por su seguridad. Ubicado en pleno centro, a 1 cuadra de la terminal bus, desde aquí es muy cómodo el traslado tanto en transporte urbano local, nacional e internacional.

Céntrico, amplio y luminoso con parrilla +2 Hab
Disfrutá de este amplio y luminoso departamento en pleno centro de Iguazú. Cuenta con 2 dormitorios, 2 baños completos, balcones y parrilla, ideal para relajarte después de un día de paseo. La cocina está completamente equipada para que puedas cocinar con comodidad, y desde los balcones se aprecian vistas verdes que invitan al descanso. Su ubicación es inmejorable: estás cerca de todo, con la tranquilidad para disfrutar como en casa. Además de jacuzzi, wifi rápido y espacio de trabajo.

Apartamento VISTA PANORÂMICA
Quem busca por SOFISTICAÇÃO, ACONCHEGO, MODERNIDADE, SEGURANÇA, CONFORTO e VISTA PANORÂMICA de Foz do Iguaçu, incluindo a vista do Rio Paraná, Usina de Itaipu Binacional e Ciudad del Este (PY), com pôr do sol maravilhosos, não pode deixar de se hospedar no Apartamento VISTA PANORÂMICA. O apartamento é na cobertura do edifício, com vistas para o nascente e para o poente. 5 Condicionadores de ar novos (silenciosos). Localizado ao lado das Delegacias das Polícias Federal e Civil.

EcoStudio central com banheira de imersão aquecida
O Eco Studio Beatitude em Foz do Iguaçu oferece uma experiência de hospedagem única, combinando beleza natural, conforto e bem-estar. Decorado com inspiração na biodiversidade local, o espaço promove conexão com a natureza e momentos de paz. Após explorar a cidade, o hóspede encontra conforto, com banheira de imersão aquecida e automação inteligente via Alexa, unindo praticidade de hotel boutique ao aconchego de um lar, proporcionando uma estadia relaxante e inesquecível.

Casa com Piscina Aquecida e Hidro | 3 Suítes
Casa aconchegante, extremamente limpa, localizada em bairro tranquilo de Foz do Iguaçu, com fácil acesso pela BR-277 e próxima aos principais hotéis de eventos, como Rafain Palace e Hotel Recanto. Ideal para quem visita a Terra das Cataratas a passeio ou a trabalho. Os apartamentos ficam no 2º pavimento, com acesso privativo por escadas. A área de lazer conta com piscinas e hidromassagem para até 7 pessoas. No piso inferior, cozinha próxima às piscinas e churrasqueira.

Chalé em Foz com hidromassagem, lareira e lagoa
ESPAÇO EXCLUSIVO DO HÓSPEDE em meio à natureza! A cabana oferece hidromassagem, lareira, lagoa ornamental, firepit, ar condicionado e todo o conforto que você merece. A cabana é toda equipada com eletrodomésticos. Ideal para casais, famílias e amigos . Inclui cesta de boas vindas com o café da manhã, mini mercado interno, tábua de frios e fondue sob reserva. O espaço perfeito para relaxar, viver momentos únicos e se reconectar com o que realmente importa.

Costa del Sol Iguazú - Jungle, River and Jacuzzi
En Costa del Sol Iguazú contamos con 5 amplias cabañas equipadas cómodamente para 4,5 y 6 personas. Las cabañas fueron construidas con maderas autóctonas, respetando el diseño, materiales y tradiciones de la zona y a la vez con toda la tecnología y confort necesario para que tengan una placentera estadía. La cabaña cuenta con 130 metros cuadrados con capacidad hasta 6 personas, en las que se divide en 2 plantas. Con 3 habitaciones y 2 baños.

Casa Foz-Seu SPA Particular-Promoção Inauguração
Na parte superior da casa encontrasse os quartos, sendo uma suite + 2 quartos e banheiro. Todos os cômodos com ar condicionado e sacada. Na parte de baixo fica a garagem que abriga 2 carros + sala de tv com internet e lavabo. Cozinha com utensilios domésticos, geladeira, microondas, fogão, forno elétrico. Área gourmet com ar condicionado + churrasqueiras com espetos + utensilios. Parte externa com SPA Jacuzzi, banheiro completo.

Casa Cataratas (aeroporto, Argentina e cataratas)
Casa nova no Residencial Cataratas, bairro tranquilo e seguro, próximo à aduana da Argentina e à Av. das Cataratas. Fácil acesso ao aeroporto, atrações turísticas, centro e shoppings. Possui 2 quartos (1 suíte), ambos com ar-condicionado, sala ampla e cozinha completa. Área de lazer com churrasqueira e hidromassagem para 2 pessoas. Garagem coberta, portão eletrônico e câmera. Ideal para descanso e ótima localização.

Apto completo com estrutura Resort - Foz do Iguaçu
Viva uma experiência estilo resort no coração de Foz! 💙 Apartamento moderno, com iluminação relaxante, decoração elegante e todo o conforto que você merece. Ideal para casais ou viajantes que buscam praticidade e estilo. Próximo à Ponte da Amizade, shoppings, restaurantes e pontos turísticos. Perfeito para descansar após um dia de compras ou aventuras na tríplice fronteira! 🌆✨

ApartDamani 904
Modern 120 m² apartments for up to 10 guests, in downtown Foz do Iguaçu. Comfort, technology, and 24/7 reception. Fully equipped kitchen, private barbecue, air conditioning in all rooms, and free parking for 2 vehicles (with reservation). The condo offers complete leisure: pool, heated jacuzzi, sauna, gym, kids’ room, game room, coworking space, beauty salon, and 24/7 market.
Πουέρτο Ιγκουασού – Δημοφιλείς παροχές για ενοικιαζόμενα με υδρομασάζ
Ενοικιαζόμενα σπίτια με τζακούζι

Linda Casa para até 12 hóspedes ótima localização

Casa moderna Piscina e Lazer c/ otima localização!

Foz Jacuzzi Loft

Casa em foz

Casa Fortes - Casa com Jacuzzi br 277

Crisálidas experience

Aconchego perto das Cataratas

Casa em Área Nobre Piscina com Sauna prox Centro
Ενοικιαζόμενα ξυλόσπιτα με τζακούζι

Boutique Eco Suite · River View & Comfort

Costa del Sol Iguazú - Jacuzzi y vistas al río

Quinta Don Adolfo

Luxury Suite by the River · A Refuge to Disconnect

“Elegant Riverfront Suite · Unwind in Nature”
Άλλα ενοικιαζόμενα για διακοπές με τζακούζι

Apartamento moderno e charmoso, ótima localização.

Residencial 2

Casa Beverlly: Alto Padrão com Jacuzzi e Piscina

Resort- Apartamento 4 Hóspedes

Alto Padrão quarto térreo, no centro de Foz

CASA AGRADAVEL COM PISCINA

Casa Aconchegante com Piscina e Churrasqueira

Luxury & Comfort, Apt. in Palladio Start - 501
Πότε είναι η καλύτερη περίοδος για να επισκεφτείτε την περιοχή Πουέρτο Ιγκουασού;
| Μήνας | Ιαν | Φεβ | Μάρ | Απρ | Μάι | Ιούν | Ιούλ | Αύγ | Σεπ | Οκτ | Νοέ | Δεκ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέση τιμή | 66 € | 61 € | 71 € | 69 € | 60 € | 62 € | 69 € | 62 € | 60 € | 60 € | 62 € | 63 € |
| Μέση θερμοκρασία | 26°C | 26°C | 25°C | 22°C | 18°C | 17°C | 17°C | 19°C | 21°C | 23°C | 24°C | 26°C |
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Σιουδάδ δελ Έστε Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κάσκαβελ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πόντα Γκρόσσα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενκαρνασιόν Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λοντρίνα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ντουράντος Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λουκέ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κοριέντες Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πόντα Πορά Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Σαν Μπερναρντίνο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Αμετίστα ντο Σουλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ποσάδας Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενοικιαζόμενα με αίθριο Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με εστία φωτιάς Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με πρωινό Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Πουέρτο Ιγκουασού
- Δωμάτια ξενοδοχείου Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα ξυλόσπιτα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα όπου επιτρέπεται το κάπνισμα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα με υπηρεσίες εξυπηρέτησης Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενοι ξενώνες Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα εξοχικά καταλύματα Πουέρτο Ιγκουασού
- Bed and breakfast Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με καθίσματα εξωτερικού χώρου Πουέρτο Ιγκουασού
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Μισιόνες
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Αργεντινή
- Εθνικός Δρυμός Ιγκουαζού
- Γέφυρα Φιλίας
- Cataratas Jl Shopping
- Το Μάμπου
- Dreamland
- Κατάστημα Κατουάι Παλαντίουμ
- Καταρράκτες Ιγκουασού
- Ιταϊπού Ρεφούγιο Βιολογικό
- Πουέρτο Ιγκουασού
- Φοζ ντο Ιγκουάτσου
- Παρίσι
- Ακουαμανία Φοζ
- Εκομουσείο Ιταϊπού
- Πάρκο των Πτηνών
- Γκουίρα Όγκα
- Μπλε Πάρκο
- Χίτο Τρες Φροντέρας
- Η Αριπούκα
- Μάρκο Ντας Τρες Φροντεϊρας
- Καταρράκτες Δευτέρας
- Τουρισμός Ιταϊπού
- Εθνικό Πάρκο Ιγκουαζού
- Γκραμαντάο Βίλα Α
- Vale Dos Dinossauros





