
Playa del Cura: Ενοικιαζόμενα για διακοπές κατάλληλα για γυμναστική
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά ενοικιαζόμενα στην Airbnb, που είναι κατάλληλα για γυμναστική
Playa del Cura – Ενοικιαζόμενα με κορυφαία βαθμολογία που είναι κατάλληλα για γυμναστική
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα ενοικιαζόμενα που είναι κατάλληλα για γυμναστική έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Προσφορά τον Ιούνιο & Ιούλιο! Ιδιωτική πισίνα! Χαλαρώστε
Ωραίο νέο διαμέρισμα σε μια βίλα με τη δική σας αλμυρή πισίνα ακριβώς έξω ( No chemichals) στην πόρτα της βεράντας σας. Ιδανικό για γραφείο στο σπίτι, 2 γραφεία με καρέκλες γραφείου. Δεν επιτρέπεται το κάπνισμα, ούτε σε εσωτερικό χώρο ούτε στη βεράντα! Βρίσκεται 15 λεπτά με τα πόδια από το ηλιόλουστο και γοητευτικό πρώην ψαροχώρι Arguineguin, με παραλία, τοπικά μπαρ και εστιατόρια δίπλα στη θάλασσα. Γνωστή για το καλύτερο κλίμα στον κόσμο. Δυνατότητα ενοικίασης φορητού κλιματιστικού για ζεστές καλοκαιρινές ημέρες, με 9 ευρώ την ημέρα. (Δείτε προμήθεια διαχείρισης).

Villa del Sur - Πολυτέλεια με θερμαινόμενη πισίνα και BBQ
Αυτή η ευρύχωρη βίλα ξεπερνά τα 3 επίπεδα. Μινιμαλιστική και άνετη διακόσμηση. Μεγάλος κήπος με τροπικά φυτά, ιδιωτική θερμαινόμενη πισίνα 24 ώρες το 24ωρο και πολύ ήλιο. Τη νύχτα μπορείτε επίσης να απολαύσετε τον εξωτερικό χώρο όταν τα φυτά είναι όμορφα φωτισμένα. βρίσκεται σε μια πολύ ήσυχη και ασφαλή περιοχή, λίγα βήματα μακριά από μία από τις μεγάλες πεζοπορικές διαδρομές της Γκραν Κανάρια. Το διάσημο γκολφ Tauro βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια και η λευκή αμμώδης παραλία Playa Amadores απέχει μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο ή 30 λεπτά με τα πόδια.

Διαμέρισμα στο Puerto de Mogan + θερμαινόμενη ΠΙΣΊΝΑ ΣΤΗΝ ΤΕΡΆΣΣΑ!
Μεγάλο διαμέρισμα ΔΎΟ υπνοδωματίων στο Puerto de MOGAN, με θερμαινόμενη ΠΙΣΊΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΆΤΣΑ. Βρισκόμαστε κοντά στο όμορφο λιμάνι, τη χρυσή αμμουδιά και τα υπέροχα εστιατόρια. Κλιματισμός. Μεγάλο απομονωμένο μπαλκόνι εξοπλισμένο με ξαπλώστρες και τραπεζαρία. Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, δορυφορική, βρετανικά κανάλια, Netflix. Ενδοεπικοινωνία βίντεο. Πλήρες μέγεθος κουζίνας. Νέο εξοπλισμένο μπάνιο. Η υπέροχη πισίνα στην ταράτσα παρέχει άφθονες ξαπλώστρες και ομπρέλες. Αριθμός τουριστικής άδειας: ESFCTU000035021000293083000000000000VV-35-1-00043634

Βίλα με θερμαινόμενη πισίνα θαλασσινού νερού, τζακούζι, μπάρμπεκιου και αίθουσα παιχνιδιών
Νέο σπίτι με ιδιωτική θερμαινόμενη πισίνα&jacuzzi&BBQ&Game room,2 σαλόνι, 6 υπνοδωμάτια, που βρίσκεται στο Tauro, 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από την παραλία Amadores και το γήπεδο γκολφ Anfi Tauro. Είναι φανταστικό για οικογένειες ή παρέες για ειδυλλιακές διακοπές σε ένα χαλαρό περιβάλλον. Αυτή είναι μια βίλα για όσους θέλουν μια οικεία, ιδιωτική και καλά διαμορφωμένη βίλα. Διαθέτει άφθονους κοινόχρηστους, άνετους και πολύ φωτεινούς χώρους που δίνουν ζωή σε κάθε στιγμή. Βρίσκεται σε μια κατοικημένη περιοχή, οπότε η ηρεμία είναι εγγυημένη!!!

Διαμέρισμα με θέα στον ωκεανό και το βουνό
Απολαύστε την εκπληκτική θέα στον ωκεανό και τα βουνά από το διαμέρισμα Marmonte. Ξυπνήστε με τα μελωδικά τραγούδια των πουλιών και την πανοραμική ανατολή του ήλιου που ζωγραφίζει τον ουρανό κάθε πρωί. Το βράδυ, αφήστε τον απαλό ήχο των κυμάτων να σας νανουρίσει καθώς ατενίζετε τα αστέρια από την ευρύχωρη βεράντα. Παραλίες, υπέροχα εστιατόρια και βολικά καταστήματα βρίσκονται σε μικρή απόσταση με τα πόδια. Απολαύστε τις ανέσεις του θέρετρου, που περιλαμβάνουν επτά πισίνες, μία από τις οποίες είναι θερμαινόμενη για απόλαυση όλο τον χρόνο.

5* Πολυτελής βίλα: Θέα στη θάλασσα, τζακούζι και θερμαινόμενη πισίνα
Η Villa Violetta είναι μια απίστευτη βίλα στο ψηλότερο σημείο της Maspalomas. Αποκλειστική κατοικημένη περιοχή, μακριά από τα τουριστικά μέρη, ζήστε την πραγματική εμπειρία του να είστε κάτοικος σε ένα ακίνητο υψηλού επιπέδου. Το σπίτι αποτελείται από τέσσερα επίπεδα, τέλεια κατανεμημένα και με μεγάλα δωμάτια, θέα στον ωκεανό, από το Σαν Αγκουστίν μέχρι τον φάρο και πίσω θέα στα βουνά. Το σπίτι και η τοποθεσία του είναι φτιαγμένα για να απολαύσετε τέλειες διακοπές και χρόνο για να μοιραστείτε με την οικογένεια και τους φίλους σας.

Πολύτιμο μπανγκαλόου στη Maspalomas, οπτικές ίνες+WI-FI
Φωτεινό και πολύ ήσυχο μπανγκαλόου, σχεδόν μέσα στο γήπεδο γκολφ Maspalomas, σε ένα συγκρότημα κατοικιών. Όλα σε ένα επίπεδο χωρίς σκάλες! Πανέμορφοι κήποι, πισίνες και σολάριουμ. Εστιατόρια, σούπερ μάρκετ και άλλα σε κοντινή απόσταση. Πλήρης ικανοποίηση και ευχάριστη διαμονή με όλες τις ανέσεις ενός σπιτιού πολύ εξοπλισμένο. Ένα υπνοδωμάτιο, πρόσφατα ανακαινισμένο σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από τους αμμόλοφους και την παραλία. Ιδανικό για περπάτημα, ποδηλασία κ.λπ. Πολύ φιλόξενο. Ιδανικό για ζευγάρια.

Villa Sant Meloneras
Πολύ καινούρια και μοντέρνα πολυτελής βίλα στην αποκλειστική περιοχή της Μελονέρας, λίγα μέτρα από τις περιοχές αναψυχής. Διαθέτει ιδιωτική πισίνα με τζακούζι και βυθισμένες αιώρες, 4 υπνοδωμάτια, όλα εξοπλισμένα με κλιματιστικά και τηλεόραση, 4 μπάνια, κήπο, μεγάλο σαλόνι με θέα στην πισίνα, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία, Wi-Fi, χώρο μπάρμπεκιου με υπαίθρια τραπεζαρία, χώρο χαλάρωσης, γυμναστήριο και χώρο στάθμευσης. Θέα στους αμμόλοφους και τον φάρο της Maspalomas από τη βεράντα της Σουίτας.

NOMADA " Villa Rural"(V.V) Vistas espectaculares
Villa Rural /Vivienda Vacacional( VV-35-1-0003781), που βρίσκεται 1 χλμ. από το χωριό Fontanales. Το σπίτι που βρίσκεται στο Φυσικό Πάρκο του Δωραμά, σας επιτρέπει να απολαύσετε τη θέα και την ηρεμία που είναι δύσκολο να βρείτε, καθώς και να δείτε τη μαγευτική θάλασσα των σύννεφων που χαρακτηρίζουν το νησί μας. Το σπίτι αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, με θέρμανση, μπάνιο και σαλόνι με τζάκι με πέλλετ, καθώς και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και χώρο άσκησης, και έναν μεγάλο κήπο, με οπωροφόρα δέντρα.

Βίλα με πισίνα στο Pasito Blanco PM34
Πολυτελής βίλα με όμορφη διακόσμηση και εκπληκτική θέα στη θάλασσα. Έχει μια μεγάλη βεράντα με ιδιωτική πισίνα, ξαπλώστρες και εξωτερική και εσωτερική τραπεζαρία. Όλες οι πολυτέλειες και οι παροχές, κλιματισμός στο σαλόνι και τα υπνοδωμάτια, WiFi, πλυντήριο ρούχων και διεθνή κανάλια. ΝΕΟ: Πρόσφατα προσθέσαμε μια θερμική κουβέρτα για την πισίνα. Η χρήση του επιτρέπει την αύξηση και τη διατήρηση της θερμοκρασίας του νερού, προσφέροντας μια πιο άνετη εμπειρία μπάνιου οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας.

Παραλία Κούρα
Αν ψάχνετε για ηρεμία και ησυχία σε ένα μπανγκαλόου σε ένα εξαιρετικά ήσυχο συγκρότημα και κοντά σε όλες τις γύρω υπηρεσίες, όπως εστιατόρια, καφετέριες, γήπεδο γκολφ, πισίνα, λεωφορείο και σούπερ μάρκετ στα 50 μέτρα... Duplex 20 μέτρα από την παραλία. Στο ισόγειο: σαλόνι, μπάνιο, κουζίνα, βοηθητικό δωμάτιο και βεράντα με θέα στον κήπο. Πάνω όροφος: δύο υπνοδωμάτια, μπάνιο και μπαλκόνι με θέα στον κήπο και την πισίνα. Είναι εξοπλισμένο με κλιματισμό και WiFi.

Villa The Palms *New Luxury Villa in Meloneras*
Η Villa The Palms βρίσκεται στην αποκλειστική και ήσυχη περιοχή του Μελονέρα. Η ανάπτυξη περιβάλλεται από το γήπεδο του γκολφ. Η βίλα περιβάλλεται από κήπο διαφόρων ποικιλιών φοινικόδεντρων και αποτελείται από 5 δωμάτια (ένα από αυτά στο ισόγειο κατάλληλο για άτομα με αναπηρίες) όμορφα διακοσμημένα καθώς και ευρύχωρους και διάφανους χώρους για να κάνουν τη συμβίωση ευκολότερη και πιο άνετη. Είναι εξοπλισμένο με γυμναστήριο Life Fitness καθώς και υδρομασάζ.
Playa del Cura – Δημοφιλείς παροχές σε ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα κατάλληλα για γυμναστική

Διαμέρισμα στο Los Canarios με εκπληκτική θέα στον Ατλαντικό

Ιδιωτική βίλα με εκπληπτική θέα

Aquamarina. Διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια δίπλα στη θάλασσα.

Παραθαλάσσιο στούντιο στο Πουέρτο Ρίκο

EmyCanarias Πρώτη γραμμή παραλίας Arinaga

7 Σουίτες Calma Tejeda

Διαμέρισμα Palmeral Tafira

Διαμέρισμα Green Dream
Ενοικιαζόμενα ιδιόκτητα διαμερίσματα κατάλληλα για γυμναστική

Ήσυχο διαμέρισμα

Κομψό πολυτελές διαμέρισμα με εκπληκτική θέα στη θάλασσα

Όμορφη Apto.Playa Taurito (Mogan)- "ΔΕΊΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΆ-"

Malibu Apartament

433 Περπατήστε μέχρι την παραλία. Μπανγκαλόου σε στιλ θέρετρου II

Ένα διάλειμμα 2

Όμορφο μπανγκαλόου σε ιδιωτικό συγκρότημα με πισίνα

Μπανγκαλόου στο γήπεδο γκολφ
Ενοικιαζόμενα σπίτια κατάλληλα για γυμναστική

Μπανγκαλόου με τζακούζι στο Maspalomas, ιδιωτικός κήπος

Villa Art & Design Tauro / πισίνα / Wi-Fi / μπάρμπεκιου

Palomar 1 "BIO Finca Las Tenerías"

Ευρύχωρη ιδιωτική πισίνα Απόδραση στο Νότο

Βίλα Κανάριες

Villa Cooper| Κήπος | Θερμαινόμενη πισίνα l Γκολφ

Κατάλυμα για διακοπές δίπλα στη θάλασσα στη Maspalomas

Πολυτελές αρχοντικό στο San Agustin με θερμαινόμενη πισίνα
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Λας Πάλμας ντε Γραν Κανάρια Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κόστα Αντέγιε Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μασπαλόμας Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κοραλέχο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πουέρτο ντελ Κάρμεν Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Σάντα Κρουθ ντε Τενερίφε Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πουέρτο ντε λα Κρουθ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πλάγια Μπλάνκα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λανθαρότε Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Πλάγια ντε λας Αμερικάς Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κόστα Τεγκούις Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λος Κριστιάνος Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα με αίθριο Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα με καθίσματα εξωτερικού χώρου Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Playa del Cura
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Playa del Cura
- Ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική Κανάριες
- Ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική Ισπανία
- Γκραν Κανάρια
- Playa de San Agustín
- Αγγλική παραλία
- Playa de Maspalomas
- Playa del Cura
- Playa de las Burras
- Ανφί ντελ Μαρ
- Πλάγια ντε Μογκάν
- Anfi Tauro Golf
- Γιούμπο Κέντρο
- Παραλία Μελονέρας
- Playa de Arinaga
- Auditorio Alfredo Kraus
- Πάρκο Doramas
- Φυσικό Πάρκο Ταμαντάμπα
- Πάρκο Σάντα Καταλίνα
- Χολιντέιγουορλντ Μασπαλόμας Κέντρο
- Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας Elder
- Las Arenas
- El Hombre
- Ακουαλάντ Μασπαλόμας
- Κουέβα Πιντάδα
- Καθεδρικός Ναός Σάντα Άνα
- Μάσπαλομας Δίδυμοι Άμμοι





