
Ερμανβίλ-συρ-Μερ: Ενοικιαζόμενα για διακοπές κατάλληλα για οικογένειες
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά καταλύματα για οικογένειες στην Airbnb
Ερμανβίλ-συρ-Μερ: Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα για διακοπές, που είναι κατάλληλα για οικογένειες

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 240 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Ερμανβίλ-συρ-Μερ

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Ερμανβίλ-συρ-Μερ ξεκινούν από 53 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 11.840 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές κατάλληλα για κατοικίδια
Βρείτε 60 ενοικιαζόμενα όπου επιτρέπονται τα κατοικίδια

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
20 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
90 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
200 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Ερμανβίλ-συρ-Μερ περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Ερμανβίλ-συρ-Μερ

4,8 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Ερμανβίλ-συρ-Μερ έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,8 στα 5!
Ερμανβίλ-συρ-Μερ – Ενοικιαζόμενα για οικογένειες με κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα καταλύματα για οικογένειες έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

50 μέτρα από τη θάλασσα, γοητευτικό σπίτι 2 υπνοδωμάτια/4-5 άτομα
Γοητευτικό παραθαλάσσιο σπίτι για 4/5 άτομα, σαλόνι με ανοιχτή κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη, καναπέ, μπάνιο με τουαλέτα, πλυντήριο. Όροφος: πλατύσκαλο, 2 υπνοδωμάτια. Εξωτερικά ευχάριστο, βεράντα, τραπέζι-καρέκλες-ξαπλώστρες, σαλόνι, κλειστή ιδιωτική αυλή, υπόστεγο, μπάρμπεκιου, ιδιωτικό πάρκο. Wifi. Μόνο 50 μέτρα από τη θάλασσα και 1,2 χλμ. με τα πόδια από την πόλη με όλα τα καταστήματα, 15 λεπτά από την CAEN. Ενοικίαση ανά εβδομάδα τον Ιούλιο και τον Αύγουστο από το Σάββατο έως το Σάββατο και εκτός αυτής της περιόδου τουλάχιστον 3 διανυκτερεύσεις ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ και ΠΕΤΣΕΤΕΣ. Ώρα άφιξης από τις 13:00 και αναχώρηση το αργότερο στις 11:00.
Μέση βαθμολογία: 4,91 στα 5, 127 κριτικές
Εξοχικό σπίτι στην παραλία Sword
Η Sophie και ο Yvon σας καλωσορίζουν θερμά στο εξοχικό τους που βρίσκεται ανάμεσα στη θάλασσα και τη στεριά, στην καρδιά των παραλιών της Απόβασης της Νορμανδίας, στην περιοχή Sword Beach, κοντά στο Ouistreham. Επιπλωμένο τουριστικό κατάλυμα με βαθμολογία 2 αστέρων Βρίσκεται στο Hermanville sur Mer και κοντά σε όλα τα τουριστικά αξιοθέατα, σε απόσταση 800 μέτρων από τη θάλασσα, σε ένα ζεστό περιβάλλον για μια χαλαρωτική διαμονή. Sword Beach κοντά στο Ουιστρεχάμ. Μπορείτε να φτάσετε στην παραλία, η οποία απέχει 1 χιλιόμετρο (0,6 μίλια), είτε με αυτοκίνητο, είτε με ποδήλατο μέσω του ποδηλατόδρομου, είτε με τα πόδια μέσω του πεζόδρομου.
Μέση βαθμολογία: 4,9 στα 5, 147 κριτικές
Άνετη φωλιά, Hermanville sur Mer
Θέλετε να χαλαρώσετε ήσυχα 100 μέτρα από τις όμορφες παραλίες του Hermanville sur Mer; Ζευγάρι σε απόδραση; Θέλετε να απολαύσετε τις χαρές της ακτογραμμής με την οικογένειά σας; Θα έρθετε να ανακαλύψετε τις παραλίες της απόβασης; Αυτό το πρόσφατα ανακαινισμένο διαμέρισμα με γούστο, με βαθμολογία 2 αστέρων σύμφωνα με το απαιτητικό πρότυπο Atout France, κατάλληλο για 4 άτομα, με θέα στη θάλασσα, είναι φτιαγμένο για εσάς. Τα κρεβάτια είναι στρωμένα κατά την άφιξη και παρέχονται πετσέτες μπάνιου. Διατίθεται βρεφικό σετ κατόπιν αιτήματος. Ανυπομονώ να σας καλωσορίσω.
Μέση βαθμολογία: 4,96 στα 5, 110 κριτικές
Θέα στη θάλασσα - Ο αφρός της Sword Beach
Αφήστε τον εαυτό σας να νανουριστεί από το θαλασσινό αεράκι και απολαύστε τη θέα στη θάλασσα από αυτό το φωτεινό και προσεκτικά διακοσμημένο διαμέρισμα, που βρίσκεται στον 1ο όροφο μιας ήσυχης παραθαλάσσιας κατοικίας. Απέναντι από τη Sword Beach, ανακαλύψτε τις παραλίες της D-Day, 10 χιλιόμετρα παραλίας μεταξύ Ouistreham και Luc-sur-Mer, καθώς και καταστήματα και εστιατόρια σε κοντινή απόσταση. Δωρεάν χώρος στάθμευσης στους πρόποδες της κατοικίας. Τα σεντόνια και οι πετσέτες πρέπει να παρέχονται από τους επισκέπτες ή να παρέχονται (20 €/άτομο).
Μέση βαθμολογία: 4,94 στα 5, 119 κριτικές
Ξύλινο σπίτι - Πισίνα και σάουνα - 200 μέτρα από την παραλία
Ευρύχωρο και φωτεινό σπίτι που βρίσκεται 200 μέτρα από τη θάλασσα! Στην καρδιά των παραλιών της απόβασης, είναι το ιδανικό σημείο εκκίνησης για να επισκεφθείτε τα πολλά μουσεία και ιστορικά μνημεία: την παραλία της Ομάχα, το μνημείο της Καέν, τη γέφυρα Πήγασος, το Μπέιγιε... είμαστε στη διάθεσή σας για να σας συμβουλέψουμε. Μπορείτε να απολαύσετε βόλτες με ποδήλατο ή μεγάλες βόλτες κατά μήκος της θάλασσας, ψάρεμα με τα πόδια, καθώς και τη λέσχη τένις με τα γήινα γήπεδά της. Τόσες πολλές ευκαιρίες για να ανακαλύψετε και να απολαύσετε τη Νορμανδία!!
Μέση βαθμολογία: 4,94 στα 5, 125 κριτικές
Hermanville sur Mer: λίγα βήματα από τη θάλασσα!!
Σε μια ήσυχη κατοικία λίγα βήματα από τη θάλασσα (50μ.), επιπλωμένο στούντιο 21μ2 με βεράντα 15μ2. Στην είσοδο, μια κουκέτα. Μπάνιο (ντους και τουαλέτα). Εξοπλισμένη κουζίνα (πλυντήριο πιάτων, φούρνος μικροκυμάτων, Senséo, ...) Ένα δωμάτιο με καναπέ-κρεβάτι και τηλεόραση. Wi-Fi Κοντά στο Ouistreham (καζίνο και θαλάσσιο σπα μέσω πεζοδρομίου και ποδηλατοδρόμου σε απόσταση 2,5 χλμ.) Κοντά στην Caen (15 χλμ. με το αυτοκίνητο) Κοντά στις παραλίες της Απόβασης Παρέχονται σεντόνια (βλ. περιγραφή) Δυνατότητα ενοικίασης 4 ποδηλάτων ενηλίκων
Μέση βαθμολογία: 4,89 στα 5, 276 κριτικές
Στούντιο 200 μέτρα από την παραλία, με ιδιωτική βεράντα
Καλώς ήρθατε στο La Brèche - Hermanville-sur-Mer. Μείνετε στο πλήρως εξοπλισμένο, αυτόνομο στούντιο μας, δίπλα στο σπίτι μας. Μόνο 200 μέτρα σας χωρίζουν από την παραλία, Sword Beach (μία από τις 44 παραλίες της Απόβασης στη Νορμανδία), για μια βουτιά στην ιστορία της Νορμανδίας. Ιδανικό σημείο για πικνίκ στην άμμο, βραδινή βόλτα ή καλοκαιρινό μπάνιο. Πριν κάνετε κράτηση, λάβετε υπόψη ότι δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια στο κατάλυμά μας. Η οικογένειά μας μπορεί επίσης να σας καλωσορίσει στην Ιταλία: https://www.airbnb.com/l/JO2uPwC8
Μέση βαθμολογία: 4,94 στα 5, 125 κριτικές
Studio 61 ( Sword Beach ) ανακάλυψη παραλίας
Διαμονή που ταξινομούνται σύμφωνα με τον Κώδικα Τουρισμού 🇫🇷 Το Στούντιο 61 είναι διαθέσιμο για εσάς όλο το χρόνο. Στούντιο χωρίς όροφο και εντελώς ανεξάρτητο που βρίσκεται στην ιδιοκτησία μας με πλυντήριο και ιδιωτική βεράντα. Οι παραλίες της θάλασσας και της προσγείωσης ( Sword Beach) απέχουν λιγότερο από 1,2 μίλια. Ιδανικό για 2 άτομα, ζευγάρι με μωρό ή για επαγγελματικούς σκοπούς PLASMA QLED 50, δορυφορικό πιάτο TNT, ηχείο Marshall Συνδεθείτε στο NETFLIX … CANAL PLUS … με τους κωδικούς πρόσβασής σας Τα λέμε σύντομα !
Μέση βαθμολογία: 4,99 στα 5, 137 κριτικές
Άνετο σαλέ 900 μέτρα από τη θάλασσα, ήσυχο
Καλώς ήρθατε στο άνετο, αυτόνομο σαλέ μας, το οποίο βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία σε ένα ήσυχο, δασώδες κτήμα, μόλις 900 μέτρα από την παραλία! Είτε αναζητάτε μια υγιεινή δόση θαλασσινού αέρα τον χειμώνα (ο χώρος είναι άψογα μονωμένος και πολύ άνετος) είτε ζωντανές καλοκαιρινές διακοπές, το κομψό καταφύγιό μας είναι το ιδανικό μέρος για να αφήσετε τις βαλίτσες σας. Θα απολαύσετε έναν άνετο και καλά διατηρημένο εσωτερικό χώρο με υπνοδωμάτιο (υπερδιπλο κρεβάτι για ξεκούραστες νύχτες) και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Συνδέσεις Wi-Fi
Μέση βαθμολογία: 4,92 στα 5, 468 κριτικές
Σπίτι 50 μέτρα από τη θάλασσα Κήπος 4 υπνοδωμάτια 2 μπάνια
Ήσυχο σπίτι σε μικρή απόσταση με τα πόδια από τη θάλασσα. Καλή τοποθεσία για να επισκεφτείτε τις παραλίες προσγείωσης. Κοντά θα βρείτε τον ιστιοπλοϊκό όμιλο Hermanville και μια παραλία με επίβλεψη. Σε κοντινή απόσταση μέσω του κυματοθραύστη. Μπαρ, καπνοπωλείο, βιβλιοπωλείο, αρτοποιείο στην οδό Courbet. Εμπορικό κέντρο AUCHAN περίπου 1 χιλιόμετρο μακριά. Boulangerie La croustillane à Lion sur Mer. Αρκετά εστιατόρια σε κοντινή απόσταση. La Fabrique. L'Abri-Côtier. La Plage. Mister Burger. Les Oyats.
Μέση βαθμολογία: 4,88 στα 5, 170 κριτικές
Ανάπαυλα με κάθε άνεση κοντά στις παραλίες της Απόβασης
Καλώς ήρθατε στο άνετο και μοναδικό μικροσκοπικό σπίτι μας, το οποίο βρίσκεται στην καρδιά ενός ήσυχου κάμπινγκ στο Ερμάνβιλ-συρ-Μερ. Είτε πρόκειται για μια ρομαντική απόδραση το Σαββατοκύριακο είτε για οικογενειακές διακοπές, το εξοχικό μας σας προσφέρει ένα πραγματικό καταφύγιο ηρεμίας, μόλις 800 μέτρα από τη θάλασσα (προσβάσιμο μέσω ενός γοητευτικού μονοπατιού). Το κατάλυμα διαθέτει άριστη μόνωση και θέρμανση για να σας προσφέρει μια άνετη διαμονή, ακόμη και στην καρδιά του χειμώνα!
Μέση βαθμολογία: 4,83 στα 5, 594 κριτικές
3 υπνοδωμάτια, 13 λεπτά με τα πόδια από τη θάλασσα
Σπίτι 80 τ.μ., σε ήσυχη και καλά φωτισμένη περιοχή. Βρίσκεται λιγότερο από 1 χλμ. από τη θάλασσα, δηλαδή 13 λεπτά με τα πόδια, και διαθέτει 3 υπνοδωμάτια (2 διπλά κρεβάτια + 1 μονό κρεβάτι) με καναπέ-κρεβάτι. Βεράντα με θέα τα χωράφια, στραμμένη προς το νότο. Παρέχονται κλινοσκεπάσματα και πετσέτες. Όλες οι παροχές σε 2 λεπτά με το αυτοκίνητο. Μένω 3 λεπτά με το ποδήλατο αν χρειαστεί. Υ.Γ.: Διατίθενται 2 ποδήλατα για ενήλικες και 2 για παιδιά κατόπιν αιτήματος (5ο για και τα 4).
Μέση βαθμολογία: 4,9 στα 5, 284 κριτικέςΕρμανβίλ-συρ-Μερ – Δημοφιλείς παροχές σε ενοικιαζόμενα για οικογένειες
Ενοικιαζόμενα καταλύματα με τζακούζι για οικογένειες

Μικρό καταφύγιο γαλήνης με τζακούζι
Μέση βαθμολογία: 4,97 στα 5, 128 κριτικές
Le Gîte de la Paix: πισίνα και τζακούζι
Μέση βαθμολογία: 4,97 στα 5, 159 κριτικές
Ρομαντικό σπα: Riva Romantic & SPA
Μέση βαθμολογία: 4,97 στα 5, 157 κριτικές
Σουίτα δίπλα στη θάλασσα (υδρομασάζ + σάουνα)
Μέση βαθμολογία: 4,93 στα 5, 307 κριτικές
Μπεν-αν-Μπερνιέρ - SPA Τζακούζι
Μέση βαθμολογία: 4,97 στα 5, 113 κριτικές
Μεταξύ παρενθέσεων
Μέση βαθμολογία: 4,86 στα 5, 125 κριτικές
Το μικρό Φορτ
Μέση βαθμολογία: 4,82 στα 5, 296 κριτικές
ΘΕΡΕΤΡΟ & ΣΠΑ CABOURG-HOULGATE
Μέση βαθμολογία: 4,98 στα 5, 175 κριτικέςΕνοικιαζόμενα καταλύματα για οικογένειες και επισκέπτες με κατοικίδια

Villa Gidel - νότιος κήπος 300 μ. από την παραλία
Μέση βαθμολογία: 4,96 στα 5, 228 κριτικές
Απόδραση στο Lion-sur-Mer - Παραλίες της Απόβασης
Μέση βαθμολογία: 4,79 στα 5, 146 κριτικές
Σπίτι La Corvette-Κήπος-500μ από την παραλία-3 υπνοδωμάτια
Μέση βαθμολογία: 4,92 στα 5, 111 κριτικές
μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα
Μέση βαθμολογία: 4,88 στα 5, 148 κριτικές
British Normandy Memorial · Διπλό κατάλυμα 9 ατόμων
Μέση βαθμολογία: 4,96 στα 5, 106 κριτικές
το εργαστήριο του κλειδιού των παγωνιών
Μέση βαθμολογία: 4,91 στα 5, 133 κριτικές
Σπίτι La Grève 90m2
Μέση βαθμολογία: 4,87 στα 5, 135 κριτικές
Château Domaine du COSTIL - Normandie
Μέση βαθμολογία: 5,0 στα 5, 125 κριτικέςΕνοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα για οικογένειες

η αυθεντικότητα του ξύλου και η γοητεία του παλιού
Μέση βαθμολογία: 4,97 στα 5, 214 κριτικές
Σοφίτα με πισίνα oristreham
Μέση βαθμολογία: 4,91 στα 5, 203 κριτικές
Η Villa Terre & Mer (Βίλα Γη και Θάλασσα) με εσωτερική πισίνα
Μέση βαθμολογία: 4,98 στα 5, 107 κριτικές
Σπίτι "Jardin Gaillard" με μεγάλο κήπο
Μέση βαθμολογία: 4,96 στα 5, 108 κριτικές
Αγγλονορμανδική βίλα, παραλία, κέντρο της πόλης
Μέση βαθμολογία: 4,9 στα 5, 521 κριτικές
Θέα στη θάλασσα στο Καμπουρ
Μέση βαθμολογία: 4,96 στα 5, 314 κριτικές
Κλειστή θερμαινόμενη πισίνα, αίθουσες παιχνιδιών.
Μέση βαθμολογία: 4,94 στα 5, 109 κριτικές
Βίλα Μπουμπού 10 υπνοδωμάτια
Μέση βαθμολογία: 4,94 στα 5, 156 κριτικέςΠότε είναι η καλύτερη περίοδος για να επισκεφτείτε την περιοχή Ερμανβίλ-συρ-Μερ;
| Μήνας | Ιαν | Φεβ | Μάρ | Απρ | Μάι | Ιούν | Ιούλ | Αύγ | Σεπ | Οκτ | Νοέ | Δεκ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέση τιμή | 112 € | 101 € | 93 € | 108 € | 122 € | 119 € | 130 € | 136 € | 113 € | 102 € | 101 € | 106 € |
| Μέση θερμοκρασία | 6°C | 6°C | 8°C | 10°C | 13°C | 16°C | 18°C | 18°C | 16°C | 13°C | 9°C | 6°C |
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Λονδίνο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Παρίσι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Βρυξέλλες Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λα Ροσέλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λιλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μπέρμιγχαμ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Αμβέρσα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ρενς Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ντιζόν Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μπρίστολ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Σαιν-Μαλό Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Νάντη Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Bed and breakfast Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα αρχοντικά Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα με πρωινό Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα σπίτια σε παραλία Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Calvados
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Νορμανδία
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Γαλλία
- Παραλία του Ντοβίλ
- Παραλία Omaha
- Νορμανδία
- Ερμανβίλ-συρ-Μερ
- Παραλία Καμπούρ
- Φαλαίς ντ'Αβάλ
- Ουιστρεάμ
- Ζενίθ
- Ζωολογικός Κήπος Ζου ντε Ζιρκ
- Plage de Ouistreham
- Η Χώρα του Όζ
- Κήπος των Βοτανικών Καέν
- Golf Omaha Beach
- Παραλία του Μπουτάν
- Καζίνο Μπαριέρ Ντωβίλ
- Περιφερειακό φυσικό πάρκο των βάλτων του Κοτεντέν και του Μπεζέν
- Πάρκο Festyland
- Αββαείο των Ανδρών
- Καζίνο Παρτούς ντε Καμπούρ
- Μνημείο του Καέν
- Φαλαίζ
- Χαράς Εθνικό Πάρκο
- Αεροπορικό Μουσείο
- Κήπος των Προσωπικοτήτων





