
Κρυστάλλινος Ποταμός: Ενοικιαζόμενα για διακοπές με τζάκι
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά ενοικιαζόμενα με τζάκι στην Airbnb
Κρυστάλλινος Ποταμός: Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα για διακοπές, με τζάκι

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 50 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Κρυστάλλινος Ποταμός

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Κρυστάλλινος Ποταμός ξεκινούν από 79 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 2.060 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
40 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Ενοικιαζόμενα για διακοπές κατάλληλα για κατοικίδια
Βρείτε 20 ενοικιαζόμενα όπου επιτρέπονται τα κατοικίδια

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
10 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
20 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
40 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Κρυστάλλινος Ποταμός περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Κρυστάλλινος Ποταμός

4,9 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Κρυστάλλινος Ποταμός έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,9 στα 5!
Κρυστάλλινος Ποταμός – Ενοικιαζόμενα με τζάκι και κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα ενοικιαζόμενα με τζάκι έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Κατάλυμα με αποβάθρα, απευθείας πρόσβαση στον ποταμό Γουιδαλόκοτσι/Ρέινμποου
.🌿 Ο ΧΏΡΟΣ Καλώς ήρθατε σε ένα σπάνιο καταφύγιο δίπλα στο ποτάμι, όπου συναντώνται τα ποτάμια Withlacoochee και Rainbow – ένα γαλήνιο, ιδιαίτερα περιζήτητο σημείο στο Ντάνελον. 🌊 Άμεση πρόσβαση σε δύο ποτάμια από την ιδιωτική ξύλινη προβλήτα 🛶 Περιλαμβάνονται καγιάκ και κανό 🌅 Θέα 1 εκατομμυρίου δολαρίων, ηλιοβασιλέματα και άγρια ζωή Στο εσωτερικό, απολαύστε έναν ανοιχτό χώρο διαβίωσης με μεγάλα παράθυρα, άνετα καθίσματα και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Τα υπνοδωμάτια είναι φωτεινά και άνετα, ιδανικά για να χαλαρώσετε μετά από τις δραστηριότητές σας στο νερό. Βγείτε έξω για να κωπηλατήσετε, να ψαρέψετε ή να δειπνήσετε σε εξωτερικό χώρο κάτω από βελανιδιές καλυμμένες με βρύα.

Παραλία Old Homosassa, παγομηχανή και καγιάκ
Βρίσκεται ακριβώς στον ποταμό Homosassa με πρόσβαση στον Κόλπο. Ανακαινισμένο σπίτι που βρίσκεται στην Παλιά Χομοσάσα. Σχεδόν ένα στρέμμα γωνιακή έκταση με θέα στον τεράστιο κόλπο. Μεγάλο 2600 τετραγωνικά πόδια, 4 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Το ακίνητο διαθέτει ένα προστατευμένο δωμάτιο με βεράντα, μεγάλη αυλή με μπάρμπεκιου, προστατευμένο λεμβοστάσιο με σταθμό καθαρισμού στην αποβάθρα με νεροχύτη, ΠΑΓΟΜΗΧΑΝΉ και ανοιχτή αυλή. Τεράστια περιοχή πρόσδεσης σκαφών. Πραγματικά ένας παράδεισος για τους ψαράδες. Μπορείτε να ψαρέψετε ακριβώς έξω από την αποβάθρα. Κοντά σε όλα!!!! ΤΟ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΙΟ ΣΚΑΦΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΈΠΤΕΣ.

Απόδραση στη φύση - 💯 Ανακαινισμένη ιδιοκτησία χωρίς ζώα
Χαλαρωτικό καταφύγιο με θέα στο νερό. Το River House βρίσκεται σε έναν παράδεισο της φύσης και είναι μια ιδιοκτησία χωρίς ζώα λόγω των σοβαρών αλλεργιών του ιδιοκτήτη και των οικογενειών τους. Απέχουμε μόλις 5 λεπτά από όλα όσα έχει να προσφέρει η Homosassa. Είμαστε έξω από ένα κανάλι που οδηγεί σε ένα καταφύγιο άγριας ζωής και απέχει περίπου 3 μίλια από το νησί των πιθήκων. Τα κανό βρίσκονται στην ιδιοκτησία, ώστε να μπορείτε να εξερευνήσετε την ομορφιά του ποταμού που δεν έχει παρατηρηθεί. Τα σκάφη μικρότερα από 17 πόδια είναι καλύτερα να αγκυροβολούν στο κανάλι μας που οδηγεί στο ποτάμι.

Καταφύγιο δίπλα στη θάλασσα | Αποβάθρα, καγιάκ και φιλικό προς τα κατοικίδια
Καταφύγιο στην προκυμαία με ιδιωτική προβλήτα, καγιάκ που περιλαμβάνονται στην τιμή και εύκολη κωπηλασία μέχρι τους θαλάσσιους ελέφαντες στις πηγές Three Sisters Springs. Η περιφραγμένη αυλή και το τζάκι εξωτερικού χώρου δημιουργούν ένα γαλήνιο περιβάλλον, ενώ η πολιτική που επιτρέπει τα κατοικίδια διευκολύνει τα ταξίδια. Στο εσωτερικό υπάρχουν τρία άνετα υπνοδωμάτια, γρήγορο Wi-Fi, Smart TV και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Αυτό το κατάλυμα μπορεί να φιλοξενήσει επτά άτομα και είναι ιδανικό για οικογένειες και μικρές παρέες που αναζητούν τη φύση, την άνεση και τη γαλήνη με θέα στο νερό.

Χώρος για φωτιά, αμαξίδιο γκολφ, καγιάκ, ποδήλατο-πλοίο, ψάρεμα!
Καλώς ήρθατε στο Azalea by the Sea, την τέλεια απόδραση για τις διακοπές σας! Απολαύστε ατελείωτες δραστηριότητες στο νερό και χαλάρωση ακριβώς στην αυλή σας Δυνατά σημεία που θα λατρέψετε: •🛶 Καγιάκ για να εξερευνήσετε τα κανάλια •🌊 Στρώμα θαλάσσης για διασκέδαση στο νερό •🔥 Υπαίθριο τζάκι για ζεστά βράδια κάτω από τα αστέρια •🎯 Σανίδες Cornhole για φιλικούς αγώνες •.🚗 Καρότσι γκολφ •🌿 5 λεπτά από τον ποταμό Weeki Wachee, ιδανικό για καγιάκ, paddleboarding ή για να δείτε θαλάσσια αγελάδια •🎵 Κοντινά μπαρ και εστιατόρια με ζωντανή μουσική κάθε βράδυ!

Παράδεισος Crystal River με υπέρδιπλο κρεβάτι και τζακούζι
Δεν θα θέλετε να φύγετε από αυτόν τον μαγευτικό παράδεισο της "Παλιάς Φλόριντα" κρυμμένο σε μια αιώρα 5 στρεμμάτων από βελανιδιές ντυμένες με βρύα. Απολαύστε τον πρωινό σας καφέ στην άνετη βεράντα με θέα το καταπράσινο τοπίο, ακούγοντας έναν καταπραϋντικό καταρράκτη που πέφτει στη λιμνούλα που τροφοδοτείται από πηγή. Είστε απομονωμένοι στη φύση, αλλά μόνο λίγα λεπτά μακριά από θαλάσσια ελέφαντες στο κοντινό Three Sisters Springs, ψάρεμα στον Κόλπο και ψώνια. Ιδανικό για τη ρομαντική απόδρασή σας ή το σόλο καταφύγιο (η βασική τιμή είναι για 1 έως 4 άτομα)

Ξυλόσπιτο με αρκούδες, Springs, 4.700 τ.μ., τζάκι
Το Rustic Bear Cabin βρίσκεται στο Crystal River σε 1,16 στρέμματα, περιτριγυρισμένο από δάση και κοντά στις πηγές. Πολύ άνετο και χαλαρωτικό. Πιείτε τον καφέ σας στη βεράντα, ακούστε τα πουλιά, αράξτε στην αιώρα ή δίπλα στο τζάκι, κατασκοπεύστε ελάφια, παίξτε με το ρουστίκ παιχνίδι arcade βαρελιού, λίγο πινγκ πονγκ, cornhole ή βελάκια. Κάντε μια βόλτα με το αυτοκίνητο: - Three sister spring (κλειστό μέχρι 23/11) - Hunter's spring - Rainbow Spring - Weeki Wachi Spring - The Devil Den - Η παραλία (30 λεπτά). - Ράμπα σκαφών (4 λεπτά μακριά).

Οάση μπροστά από το κανάλι Crystal River με ιδιωτική αποβάθρα
Ιδανική τοποθεσία σε ένα κανάλι βαθέων υδάτων με άμεση πρόσβαση στο ποτάμι, στα μισά της διαδρομής μεταξύ του Κόλπου και του Kings Bay/Three Sisters Springs. Η πλωτή αποβάθρα μας χωράει ένα σκάφος 32'. Αγκυροβολήστε το σκάφος σας, ψαρέψτε και δείτε την τοπική άγρια ζωή, όπως θαλάσσια βόδια. Δύο καγιάκ είναι διαθέσιμα για να εξερευνήσετε το κανάλι. Ακριβώς έξω από το Fort Island Trail και 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Three Sisters Springs και το Fort Island Gulf Beach. Χαλαρώστε, εξερευνήστε και απολαύστε το καλύτερο του Crystal River! !

Mason Creek River House
Ελάτε να χαλαρώσετε στο δασώδες σπίτι δίπλα στον ποταμό! Ράμπα σκαφών και ιδιωτική αποβάθρα, καθώς και καγιάκ διαθέσιμα για χρήση στην ιδιοκτησία. Πλήρως εξοπλισμένο δωμάτιο πλυντηρίου, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Ευρύχωρη ξύλινη βεράντα ιδανική για να ψήσετε ό,τι πιάσετε από την αποβάθρα. Βρέχει; Κανένα πρόβλημα, απλά μείνετε άνετα στη σουίτα με υπέρδιπλο κρεβάτι. Είτε θέλετε να κάνετε βαρκάδα, να ψαρέψετε, να θαυμάσετε τη φύση ή να απομονωθείτε, ήταν σίγουρα το κατάλληλο μέρος για να ικανοποιήσετε τις ανάγκες των διακοπών σας.

Πρόσφατα ανακαινισμένο σπίτι στο Crystal River σε 1 έικρ
Η οικογένειά σας θα είναι κοντά σε ό,τι χρειαστεί σε αυτό το σπίτι που βρίσκεται κεντρικά. Ακριβώς απέναντι από τον αυτοκινητόδρομο 19 από το Kings Bay, λίγα λεπτά από ράμπες σκαφών, πηγές, εστιατόρια και ψώνια. Το κατάλυμα περιλαμβάνει 1 υπέρδιπλο, 1 διπλό και 2 μονά κρεβάτια, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, πλυντήριο ρούχων, ευρύχωρη πίσω αυλή με αίθριο, κιόσκι και ψησταριά. Είμαστε φιλικοί προς τα μικρά κατοικίδια, αλλά τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται σε κανένα από τα έπιπλα. Γαλήνιο περιβάλλον, ασφαλής απομονωμένη γειτονιά.

Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι
Το εξοχικό βρίσκεται στις όχθες της λίμνης Rousseau. Αυτή είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα λίμνη. Η λίμνη τροφοδοτείται από τα κρυστάλλινα νερά του συστήματος Rainbow Springs και τα σκούρα νερά του ποταμού Withlacoochee. Τη δεκαετία του 1930, η λιμνοθάλασσα είχε φράξει στο δυτικό άκρο της. Το αποτέλεσμα ήταν η δημιουργία μιας λίμνης μήκους 12 μιλίων με ένα ποτάμι που περνάει από το κέντρο, όλα αυτά θα τα απολαύσετε από την αποβάθρα σας στην άκρη του νερού. Ελάτε να απολαύσετε τη Φυσική Ακτή από την πίσω αυλή.

Καλοκαιρινή προσφορά*Κοντά στο Springs*Game*Τζακούζι*Πακέτο τροχόσπιτου
✨ Crystal River Oaks Retreat – A private 1.16-acre Oasis. 🛶 Three Sisters & Hunter Springs (12m) 🍽️ Historic Downtown Crystal River (12m) 💦 Rainbow Springs Tubing, kayaking & crystal-clear springs (30m) 🎣 Lake Rousseau – Bass fishing (10m) 🚤 King's Bay – Boat ramps & manatee tours (12m) 🐚 Fort Island Beach – Scalloping & sunsets (20m) 🦦 Homosassa Springs Wildlife Park (24m) 🐾 Crystal River Refuge – Wild manatees (14m) Book your Nature Coast escape today! ✨
Κρυστάλλινος Ποταμός – Δημοφιλείς παροχές για ενοικιαζόμενα με τζάκι
Ενοικιαζόμενα σπίτια με τζάκι

DEEP WATER Camp Oakie 3/2 Χωρητικότητα 10

Καταφύγιο μπροστά στον κόλπο με ιδιωτική πισίνα και πρόσβαση σε καγιάκ

Οάση Citrus Springs, ποτάμι Rainbow, θαλάσσιοι ίπποι, γκολφ

Weeki Wachee, Φλόριντα Ολόκληρο σπίτι - 2 κρεβάτια 2 μπάνια

Inverness 2/2 περιφραγμένη αυλή με διαθεσιμότητα τζακούζι

Σπίτι στο Crystal River, Φλόριντα Αποβάθρα δίπλα στο νερό/πλωτό

«Come Sail Away» | Σπίτι με στύλους στην προκυμαία του κόλπου

Tip 'Sea Inn
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα με τζάκι

*Διαμέρισμα 2 ορόφων σε μικρή φάρμα αλόγων κοντά στο WEC.

Γαλήνιο σπίτι σε σειρά σε φάρμα κοντά στο WEC με γρήγορο ίντερνετ

Σοφίτα στο κέντρο της πόλης, διαμέρισμα 202

Σουίτα στην προκυμαία με τζακούζι και τζάκι

The Three Sisters Manatee, ιδιωτικό διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων

Oasis @ Sea Ranch

Στούντιο Serenity

Πρόσβαση στη λίμνη + ιδιωτικό αίθριο: Ηλιόλουστο διαμέρισμα στο Inverness!
Ενοικιαζόμενες βίλες με τζάκι

Η παγκόσμια πρωτεύουσα των θαλάσσιων αλόγων

Πολυτελής βίλα στο νερό στο ΝΕΟ! SaltBreeze

Πολυτελής βίλα στο νερό στο ΝΕΟ! SaltBreeze

Σπίτι δίπλα στο νερό | Αποβάθρα + Πισίνα + Δωμάτιο παιχνιδιών | 8 άτομα
Πότε είναι η καλύτερη περίοδος για να επισκεφτείτε την περιοχή Κρυστάλλινος Ποταμός;
| Μήνας | Ιαν | Φεβ | Μάρ | Απρ | Μάι | Ιούν | Ιούλ | Αύγ | Σεπ | Οκτ | Νοέ | Δεκ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέση τιμή | 177 € | 208 € | 219 € | 176 € | 176 € | 219 € | 198 € | 193 € | 191 € | 176 € | 198 € | 198 € |
| Μέση θερμοκρασία | 13°C | 15°C | 17°C | 20°C | 24°C | 27°C | 27°C | 27°C | 26°C | 22°C | 17°C | 14°C |
Περισσότερα από την Airbnb
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Μαϊάμι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τέσσερις Γωνίες Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Παραλία του Μαϊάμι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ορλάντο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Φορτ Λοντερντέιλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Παραλία Panama City Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τάμπα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ντέστιν Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Χόλυγουντ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Σαβάνα Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τζάκσονβιλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Χίλτον Χεντ Νησί Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενοικιαζόμενες βίλες Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με καθίσματα εξωτερικού χώρου Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Κρυστάλλινος Ποταμός
- Δωμάτια ξενοδοχείου Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με αίθριο Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα ξυλόσπιτα Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με καγιάκ Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πρόσβαση στη λίμνη Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με εστία φωτιάς Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα εξοχικά Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Κρυστάλλινος Ποταμός
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Citrus County
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Φλόριντα
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Ηνωμένες Πολιτείες
- Γουίκι Γουάτσι Σπρινγκς
- Πάρκο Πολιτείας Rainbow Springs
- Λιμνοθάλασσα Έππερσον
- Πάρκο Πολιτείας Weeki Wachee Springs
- Παραλία Fort Island
- Τρία Αδέλφια Πηγές
- Κρυστάλλινος Ποταμός Αρχαιολογικό Κρατικό Πάρκο
- Manatee Springs State Park
- Οκάλα
- Paynes Prairie Preserve State Park
- Πάρκο Άγριας Ζωής Homosassa Springs
- Το Zip Line και το Πάρκο Περιπέτειας Canyons
- Ρότζερς Παρκ
- Κ Π Τρύπα Πάρκο
- Κέδρινα Λίμνες & Κήποι
- Καταφύγιο Άγριας Ζωής Κρυστάλλινος Ποταμός
- Πάρκο Κυνηγών Σπρινγκ
- Οκάλα
- Πάρκο κρατικού Werner-Boyce Salt Springs
- Χιονογάτα Ριτζ
- Σιμς Πάρκο
- Πάρκο Μνημείου Ρόμπερτ Κ. Ρις
- Κρυστάλλινος Ποταμός
- Χάντσον
- Δραστηριότητες Κρυστάλλινος Ποταμός
- Δραστηριότητες Citrus County
- Δραστηριότητες Φλόριντα
- Ευεξία Φλόριντα
- Τέχνη και πολιτισμός Φλόριντα
- Περιηγήσεις Φλόριντα
- Ψυχαγωγία Φλόριντα
- Αξιοθέατα Φλόριντα
- Φαγητό και ποτό Φλόριντα
- Αθλητικές εμπειρίες Φλόριντα
- Φύση και ύπαιθρος Φλόριντα
- Δραστηριότητες Ηνωμένες Πολιτείες
- Φύση και ύπαιθρος Ηνωμένες Πολιτείες
- Περιηγήσεις Ηνωμένες Πολιτείες
- Φαγητό και ποτό Ηνωμένες Πολιτείες
- Αξιοθέατα Ηνωμένες Πολιτείες
- Ψυχαγωγία Ηνωμένες Πολιτείες
- Αθλητικές εμπειρίες Ηνωμένες Πολιτείες
- Τέχνη και πολιτισμός Ηνωμένες Πολιτείες
- Ευεξία Ηνωμένες Πολιτείες







