
Κλερμόν-Φεράν: Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πλυντήριο και στεγνωτήριο
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο στην Airbnb
Κλερμόν-Φεράν: Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα για διακοπές, με πλυντήριο και στεγνωτήριο

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 1.540 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Κλερμόν-Φεράν

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 66.640 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
520 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Ενοικιαζόμενα για διακοπές κατάλληλα για κατοικίδια
Βρείτε 300 ενοικιαζόμενα όπου επιτρέπονται τα κατοικίδια

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
30 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
700 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
1.360 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Κλερμόν-Φεράν περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Κλερμόν-Φεράν

4,8 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Κλερμόν-Φεράν έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,8 στα 5!
Κλερμόν-Φεράν – Ενοικιαζόμενα πλυντήρια και στεγνωτήρια με κορυφαία βαθμολογία
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Ιδιωτικό αρχοντικό: Στη χώρα των ηφαιστείων
Στην καρδιά του κέντρου της πόλης, λίγα μόλις βήματα από την ιστορική Place de la Victoire, το εμπορικό κέντρο Place de la Jaude και τον επιβλητικό καθεδρικό ναό, αυτό το κομψό, διατηρητέο αρχοντικό σάς προσφέρει ένα εξαιρετικό περιβάλλον, περιτριγυρισμένο από τη μαγευτική ηφαιστειακή αλυσίδα Puys. Μια διαμονή με την οικογένεια, τους φίλους ή τους συναδέλφους, αυτή η χαρακτηριστική κατοικία θα σας δώσει την άνεση που θα σας αρέσει. Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα αυτού του ακινήτου για τις διαμονές σας, τους χώρους στάθμευσης, τον ανελκυστήρα, τις βεράντες.

Σουίτα υψηλής ποιότητας για ζευγάρια
Καλώς ήρθατε στο Instant Bohème: μια σουίτα 110 τ.μ. αφιερωμένη σε ζευγάρια στην καρδιά του κέντρου της πόλης του Κλερμόν-Φεράν! Στο πρώτο επίπεδο, η σουίτα περιλαμβάνει έναν χώρο χαλάρωσης με μπαλνέο, ένα ηφαιστειακό κρεβάτι, μια σκηνή, μια πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και έναν χώρο ντους με βροχή. Ένα δεύτερο επίπεδο αφιερωμένο στις απολαύσεις με κούνια, σταυρό του Αγίου Ανδρέα, καναπέ ταντρικού. Για να απολαύσετε ακόμη περισσότερο τη διαμονή σας, σας προσφέρουμε επιπλέον παροχές, όπως καθυστερημένη αναχώρηση, σαμπάνια και πολλές άλλες εκπλήξεις.

MON BELLUS
Το Mon Bellus είναι ένα διαμέρισμα στο ισόγειο, με 4 αστέρια, ιδανικό για οικογενειακές διακοπές ή για μια σύντομη διαμονή 1 έως 4 ατόμων. Ιδανικά τοποθετημένο σε: 2 λεπτά από το νοσοκομείο La Chataigneraie 5 λεπτά από το Arténium 10 λεπτά από το κέντρο της πόλης Κλερμόν-Φεράν 10 λεπτά από το πάρκο Charade 10 λεπτά από το Zénith d'Auvergne και λίγο πιο μακριά: Vulcania, Puy-de-Dôme .. ... θα βρείτε καταστήματα σε κοντινή απόσταση όπως: φαρμακείο, αρτοποιείο, κομμωτήριο, πιτσαρία, κρεοπωλείο, πρακτορείο πώλησης εφημερίδων και ειδών καπνιστού.

Κλιματιζόμενο σπίτι ❄️ με ☀️ ήσυχη ταράτσα 💤
Μετά από 6 μήνες εργασίας για να σας προσφέρουμε ακόμη μεγαλύτερη άνεση, είμαι στην ευχάριστη θέση να σας καλωσορίσω σε αυτό το 100 τ.μ. άτυπο σπίτι, ιδανικό για οικογενειακές διαμονές, ανακαινισμένο το 2020, το οποίο συνδυάζει τη γοητεία του 19ου αιώνα με τις σύγχρονες ανέσεις. Διαθέτει κλιματισμό, 4 μεγάλα υπνοδωμάτια με τηλεόραση σε 3 ορόφους και μια υπέροχη ταράτσα. Βρίσκεται στην ήσυχη περιοχή του Montferrand, 200 μέτρα από το τραμ, και μπορείτε να φτάσετε στο κέντρο της πόλης σε 10 λεπτά. Ιδανική χωρητικότητα: 6 έως 8 άτομα.

Ήσυχο σπίτι κοντά στο κέντρο της πόλης και στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο
Ποδήλατο ευπρόσδεκτο Αυτό το σπίτι της δεκαετίας του 1930, που έχει χαρακτηριστεί **** ως επιπλωμένο τουριστικό κατάλυμα, βρίσκεται σε ένα ήσυχο αδιέξοδο μακριά από τον θόρυβο της πόλης, αλλά είναι ιδανικό για να εξερευνήσετε το κέντρο της πόλης και τα περίχωρα του Κλερμόν-Φεράν. Θα παρασυρθείτε από τη ζεστή ατμόσφαιρα, την τακτοποιημένη διακόσμηση, καθώς και τη φωτεινότητα των δωματίων. Απέχει 100 μέτρα από το στάδιο Philippe Marcombes και 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από την Place de Jaude και το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο.

Καινούριο & Φωτεινό|Κέντρο|Διπλή γκαράζ
⭐ Νέο, κομψό και φωτεινό διαμέρισμα, σε βολική τοποθεσία κοντά σε παροχές. Στον 2ο όροφο, προσφέρει όμορφους χώρους και μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 7 άτομα: 3 υπνοδωμάτια (1 κρεβάτι 160 εκ., 2 κρεβάτια 140 εκ. + επιπλέον κρεβάτι), 2 μπάνια, γκαρνταρόμπες και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα υψηλής ποιότητας (πλυντήριο και στεγνωτήριο). Άνετο σαλόνι με ποδοσφαιράκι, μπαλκόνι με ανεμπόδιστη θέα, παρκέ, ψηλά ταβάνια. 💻 Ίντερνετ πολύ υψηλής ταχύτητας. Ιδανικό για οικογένειες, φίλους ή επαγγελματικά καταλύματα.

Φωτεινό διαμέρισμα στο κέντρο, όμορφη βεράντα
Διαμέρισμα 54m² + ταράτσα στον 4ο όροφο πλήρως ανακαινισμένο, σε ένα όμορφο ιστορικό κτίριο ανακαινισμένο με ασανσέρ και ασφαλή πρόσβαση, που βρίσκεται σε έναν μεγάλο πεζόδρομο της ιστορικής περιοχής 200 μέτρα από την πλατεία Jaude (πολλές ανέσεις και εστιατόρια). Πολύ φωτεινό. Σαλόνι και πανοραμική βεράντα με θέα στον καθεδρικό ναό και την πλατεία Place de Jaude. Δωμάτιο με θέα στο Puy de Dôme (Πυ δε Ντομ) όταν έχει καλό καιρό. Τραμ και ταξί στα 150 μέτρα. Δημόσιος χώρος στάθμευσης 75 μέτρα.

110 τ.μ. γοητείας, στην καρδιά της πόλης, βεράντα/χώρος στάθμευσης
Γοητευτικό διαμέρισμα, με δωρεάν γκαράζ και βεράντα, στην καρδιά της πόλης σε ένα παλιό κτίριο από πέτρα Volvic. Ζεστή και άνετη ατμόσφαιρα. Ευρύχωρο και φωτεινό, σε σχήμα U γύρω από έναν φεγγίτη. Χωρίς να υπάρχει κάποιο κτίριο απέναντι, με εκπληκτική θέα στον καθεδρικό ναό στα νότια και στα βουνά Κότε ντε Κλερμόν στα βόρεια. ⚠️Στον 3ο όροφο χωρίς ασανσέρ, δεν είναι προσβάσιμο σε άτομα με μειωμένη κινητικότητα⚠️ Ευρύχωρη και φωτεινή σκάλα αλλά ωστόσο πρέπει να ανεβείτε με τα πόδια 😉

Ήρεμα! Ανεξάρτητο δωμάτιο με κλειστό κήπο
6 χιλιόμετρα από τον αυτοκινητόδρομο A75, σε ένα από τα πιο όμορφα χωριά της Γαλλίας, ανεξάρτητο δωμάτιο 16 τ.μ. σε παλιό σπίτι αμπελουργού, άμεση πρόσβαση από κλειστό κήπο με καρέκλες και τραπέζι. Σε απόλυτη ηρεμία, θολωτό δωμάτιο με ντους (νιπτήρας και καμπίνα ντους) και ξεχωριστό μπάνιο, συρτάρι, πολυθρόνες, προσεγμένη διακόσμηση. Διαθέσιμα ποδήλατα Πρωινό 10 € ανά άτομο 2 ποτάμια διασχίζουν το χωριό των 635 κατοίκων, 2 εστιατόρια και βασικά καταστήματα.

Διαμέρισμα με πρωινό και καθαρισμό
Μεγάλο F3 66 τ.μ.: 2 υπνοδωμάτια με διπλά κρεβάτια, κούνια, σαλόνι με 2 καναπέδες, συμπεριλαμβανομένου ενός μετατρέψιμου σε πραγματικό άνετο κρεβάτι, τηλεόραση τοίχου με box, Canal+, Netflix, Wifi, home theater και Wii, μεγάλη εξοπλισμένη κουζίνα, ιταλική ντουζιέρα, παρέχονται σεντόνια και πετσέτες, στο ισόγειο μιας αρχοντικής κατοικίας του 16ου αιώνα σε ήσυχη ιστορική περιοχή, όχι πάρτι, ευχαριστούμε.

f2 κέντρο της πόλης
Απλοποιήστε τη ζωή σας σε αυτό το ήσυχο και κεντρικό κατάλυμα (ανακαινισμένο) λίγα βήματα από την πλατεία de Jaude (5 λεπτά με τα πόδια) Στον έβδομο όροφο (με ασανσέρ) η βεράντα των 20 τ.μ. σας προσφέρει μια εκπληκτική θέα Θα έχετε στη διάθεσή σας μια θέση στάθμευσης στο υπόγειο Το κρεβάτι είναι στρωμένο κατά την άφιξή σας και παρέχονται πετσέτες μπάνιου

Μεγάλο 1 υπνοδωμάτιο - εκπληκτική θέα στην αυλή της πισίνας
Μόλις 10 λεπτά από το κέντρο της πόλης, νιώθετε σαν να βρίσκεστε στην ύπαιθρο, σε αυτό το μεγάλο διαμέρισμα 70 m² με 1 υπνοδωμάτιο, σε μια ήσυχη κατοικημένη γειτονιά, με καταπληκτική θέα στην Κλερμόν-Φεράν και τη γύρω περιοχή. Μια πίσω αυλή με τραμπολίνο, ψησταριά και πισίνα (επιτρέπεται ο γυμνισμός) είναι εδώ για μια τέλεια διαμονή.
Κλερμόν-Φεράν – Δημοφιλείς παροχές για ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα με πλυντήριο και στεγνωτήριο

Στούντιο που συνδυάζει την άνεση με την τεχνολογία

Υπέροχο - Duplex από την Primo Conciergerie

Στην καρδιά των ηφαιστείων 2, απέναντι από το Πυι ντε Ντομ, 57 m²

Σουίτα Art Deco στην καρδιά του Βισί • Όπερα & Συνέδρια

Απόδραση στο Vichy 72m², στο κέντρο

Charmant T2 - Κλερμόν-Φεράν

Κλιματισμός, υγρή σάουνα, γιγάντιο κρεβάτι, τεράστια κουζίνα

Όμορφο διαμέρισμα Cosy
Ενοικιαζόμενα σπίτια με πλυντήριο και στεγνωτήριο

Σπίτι σε απόλυτη ηρεμία ~ ξυλόσομπα ~ wifi ~ γκαράζ

Η 109η

Οίκος των Προξένων του 14ου αιώνα

Από δύο πράγματα, το ένα είναι το φεγγάρι... το άλλο είναι ο ήλιος

Κατοικία 4*, ιδιωτικό σπα και βεράντα

Η Πύλη των Ηφαιστείων

Κατάλυμα με χαρακτήρα στην καρδιά του Volvic

εκλεπτυσμένη εξοχική κατοικία
Ενοικιαζόμενα ιδιόκτητα διαμερίσματα με πλυντήριο και στεγνωτήριο

Superbesse les myosotis n°7 Grands Horizons

Πολύ ωραίο διαμέρισμα στην καρδιά της Bourboule

Διαμέρισμα με κλιματισμό, γκαράζ και χώρο στάθμευσης

T2 για 2 άτομα με wifi, πάρκινγκ και κήπο

La Plaine •Brugiere •Βεράντα •Κλιματισμός •Τραμ • A75

Διαμέρισμα 4/6 ατόμων κοντά στο κέντρο Super Besse

Πολύ ωραίο και φωτεινό στούντιο στο Royat Parking

Διαμέρισμα 2 αστέρων με 2 μπαλκόνια
Πότε είναι η καλύτερη περίοδος για να επισκεφτείτε την περιοχή Κλερμόν-Φεράν;
| Μήνας | Ιαν | Φεβ | Μάρ | Απρ | Μάι | Ιούν | Ιούλ | Αύγ | Σεπ | Οκτ | Νοέ | Δεκ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέση τιμή | 56 € | 59 € | 53 € | 53 € | 55 € | 53 € | 56 € | 60 € | 56 € | 60 € | 55 € | 56 € |
| Μέση θερμοκρασία | 4°C | 5°C | 8°C | 11°C | 15°C | 18°C | 21°C | 21°C | 17°C | 13°C | 8°C | 5°C |
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Παρίσι Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Νίκαια Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λυών Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μασσαλία Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μιλάνο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τουλούζη Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Τορίνο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Αννεσύ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Κάννες Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Στρασβούργο Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Μπορντό Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Λα Ροσέλ Ενοικιαζόμενα για διακοπές
- Ενοικιαζόμενα με τζάκι Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα όπου επιτρέπεται το κάπνισμα Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα κατάλληλα για γυμναστική Κλερμόν-Φεράν
- Δωμάτια ξενοδοχείου Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενες βίλες Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με πρωινό Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με αίθριο Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα σαλέ Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με σταθμό φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα εξοχικά Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα αρχοντικά Κλερμόν-Φεράν
- Bed and breakfast Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με καθίσματα εξωτερικού χώρου Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενες σοφίτες Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με home cinema Κλερμόν-Φεράν
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Puy-de-Dôme
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Αυερνί-Ρονα-Άλπεις
- Ενοικιαζόμενα με πλυντήριο και στεγνωτήριο Γαλλία
- Βουλκάνια
- Σούπερ Μπεσ
- Εθνικό Πάρκο Volcans D'auvergne
- Mont-Dore Station
- Πυί ντε Λεμπτέγκ
- Ζενίθ ντ'Οβερν
- Περιφερειακό Φυσικό Πάρκο Λιβραντουά-Φορέζ
- Praboure - Saint-Antheme
- L'Aventure Michelin
- Πουί Παριού
- Ωβέρνη
- Λακ Ντε Ερμίν
- Πάρκο Σπορ Μαρσέλ Μισέλ
- Κλερμόν-Φεράν
- Πουί-ντε-Ντομ
- Πλατεία Ζωής
- Εθνικό φυσικό καταφύγιο Réserve naturelle nationale de Chastreix-Sancy
- Εθνικό Φυσικό Καταφύγιο Κοιλάδας Σαουντεφούρ
- Ρουαγιά
- Πανόραμα των Δομών
- Κάστρο Μυρόλ
- Μουσείο Τεχνών της Ταπισερί
- Καθεδρικός Ναός της Θεοτόκου της Κοίμησης
- Κήπος Λεκό





