
Praia Brava - Ενοικιαζόμενα καταλύματα που δέχονται κατοικίδια
Βρείτε και κάντε κράτηση σε μοναδικά καταλύματα για επισκέπτες με κατοικίδια στην Airbnb
Praia Brava - Ενοικιαζόμενα καταλύματα με κορυφαία βαθμολογία που δέχονται κατοικίδια
Οι επισκέπτες συμφωνούν: Αυτά τα καταλύματα έχουν υψηλή βαθμολογία για την τοποθεσία, την καθαριότητα κ.ά.

Vista Praia Brava, Lindo Ap 3Qtos, Churrasq, 2Vaga
Ολοκαίνουργιο, πλήρες και καλά τοποθετημένο διαμέρισμα, με 3 υπνοδωμάτια (1 σουίτα + 2 ημι-σουίτες) και ενσωματωμένο σαλόνι με θέα στην παραλία Brava, μόλις 1 λεπτό με τα πόδια (50 μέτρα) από την παραλία. Ιδανικό για οικογένειες και ζευγάρια που αναζητούν άνεση, πρακτικότητα και γοητεία στην καλύτερη περιοχή της Praia dos Amores: -Air conditioning split living room and bedroom -1 διπλό κρεβάτι, 1 διπλό και 2 μονά κρεβάτια -Έξυπνη τηλεόραση 50’’ σαλόνι και 43’’ δωμάτια. -Wifi - Πλήρες ρείθρο. -Máquina lava e seca - Χώρος μπάρμπεκιου με κάρβουνα. - Ντους αερίου. Γκαράζ -2 θέσεων

Όρος Όλυμπος | Θέα στη θάλασσα | 1 σουίτα + 2 υπνοδωμάτια | Κλιματισμός
Έχουμε πάνω από 140 κριτικές, όλες 5 αστεριών! Ολόκληρο διαμέρισμα για έως 6 επισκέπτες: - 1 σουίτα+2 δωμάτια (όλα με κλιματισμό και τηλεόραση, τα δύο μεγαλύτερα με θέα στη θάλασσα). - Σαλόνι και τραπεζαρία με άμεση θέα στο βόρειο μπαρ - Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και πλυντήριο. - Ιδιωτικό γκαράζ για ένα μεσαίο όχημα (*) - Κτίριο με θέα στη θάλασσα στην λεωφόρο Atlântica με πλήρη θέα στο παραλιακό μέτωπο στον κοινόχρηστο χώρο και θυρωρό 24 ώρες το 24ωρο. - Τα κλινοσκεπάσματα και οι πετσέτες καθαρίζονται στο πλυντήριο - Επιτρέπονται τα κατοικίδια

TR01- Σουίτα+1 | Εκπληκτική θέα | Πισίνα|Big Wheel
Πρόσφατα ανακαινισμένο διαμέρισμα με προνομιακή θέα σε όλη την ακτογραμμή του Μπαλνεάριο Καμποριού και στο νέο του αξιοθέατο: το Big Wheel. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 σουίτα, και τα δύο με νέο κλιματισμό, όπως και το σαλόνι. Κλειστό μπαλκόνι με ψησταριά και ψησταριά υγραερίου. Παρέχουμε κλινοσκεπάσματα και πετσέτες μπάνιου, κουζίνα με νησίδα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για να νιώσετε σαν στο σπίτι σας!! Διαθέτει πλυντήριο και στεγνωτήριο, ιδιωτικό γκαράζ με εύκολη πρόσβαση. Στο κτίριο επιτρέπεται η πρόσβαση στην πισίνα και στο γυμναστήριο.

3 σουίτες, κλιματιζόμενες σε απόσταση λίγων βημάτων από την παραλία / τη ρόδα του λούνα παρκ
Μόνο το καλύτερο για εσάς: ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ: υψηλά πρότυπα και πανοραμική θέα στην προκυμαία. ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΙΤΕ: ηλιόλουστο διαμέρισμα, με κλιματισμό και μοντέρνα διακόσμηση. ΑΦΕΘΕΙΤΕ: λίγα μέτρα από την παραλία και κοντά στην Praia Brava και στα τοπικά καταστήματα. ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ: μεγάλο σαλόνι με κλιματισμό, 3 σουίτες, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τουαλέτα και χώρο πλυντηρίου, ψησταριά και 3 γκαράζ στο κτίριο. ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ: 3 σουίτες με κλιματισμό, κουρτίνες συσκότισης, άνετα κρεβάτια και Smart TV 43" σε δύο από αυτές. ΑΣΦΑΛΕΙΑ: 24ωρη θυρωρία. WI-FI 120MB.

206-Διαμέρισμα Brava Beach-100 μέτρα από τη θάλασσα
Χαλαρώστε σε αυτόν τον ήρεμο και κομψό χώρο. Ελάτε να γνωρίσετε αυτόν τον δρόμο στην παραλία Μπράβα, που θεωρείται ο καλύτερος δρόμος της παραλίας, καθώς είναι ο μόνος χωρίς έξοδο για οχήματα και με έξοδο προς τη θάλασσα για τους πεζούς. Εξασφαλίζοντας ότι η διαμονή σας είναι ήρεμη και μόνο με τον ήχο της θάλασσας και της φύσης, αν θέλετε να κινηθείτε, μην ανησυχείτε, σε λιγότερο από 2 λεπτά θα βρείτε πολλές επιλογές για εστιατόρια, μπαρ και πολλή διασκέδαση. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στον επάνω όροφο με μια όμορφη θέα στη θάλασσα.

Ρετιρέ στην Praia Brava με ιδιωτική θερμαινόμενη πισίνα
Ολοκαίνουργιο ρετιρέ 302 σχεδιασμένο για όσους εκτιμούν την άνεση, την αναψυχή και το παραθαλάσσιο στιλ. Ιδιωτική πισίνα ενσωματωμένη με εξωτερικό καθιστικό, ευρύχωρα, φωτεινά και καλά διαμορφωμένα περιβάλλοντα, δημιουργώντας μια ελαφριά και ευχάριστη εμπειρία. Γκουρμέ περιοχή με μπάρμπεκιου και μοντέρνα, καλά εξοπλισμένη κουζίνα. Διαθέτει 1 σουίτα και 2 ημι-σουίτες με κλιματισμό, όλες με ολοκαίνουργια κλινοσκεπάσματα, καθώς και δύο θέσεις στάθμευσης. Μια πολυτελής εμπειρία διαμονής στην Praia Brava και το Balneário Camboriú.

Γυάλινο σπίτι με πανοραμική θέα στη θάλασσα
Ξυπνήστε με εκπληκτική θέα στον Ατλαντικό Ωκεανό, αφήστε τον εαυτό σας να αφήσει τα παράθυρα ανοιχτά, έτσι ώστε ο πρωινός ήλιος και το τραγούδι των πουλιών να σας ξυπνήσουν νωρίς. Ο χώρος μου είναι κοντά από τις παραλίες Praia Brava και Praia de Cabeçudas, όπου είναι οι καλύτερες παραλίες γύρω από Balneário Camboriú. Το σπίτι διαθέτει 3 ορόφους με δωμάτια με θέα στη θάλασσα. Πλήρης κουζίνα ενσωματωμένη με σαλόνι και κατάστρωμα με ψησταριά μπάρμπεκιου. 3 λεπτά από τα καλύτερα κλαμπ και 30 λεπτά από το Beto Carreiro World.

Υψηλό επίπεδο με την καλύτερη θέα από το BC-Rooftop 28
Πολύ άνετο, στον τελευταίο όροφο, μια οροφοδιαμέρισμα σαν από περιοδικό με εκπληκτική θέα. Διακοσμημένο με μεγάλη φινέτσα και κομψότητα. Πλήρως εξοπλισμένο, ψησταριά, 2 θέσεις στάθμευσης, 2 πισίνες (ανοιχτές το καλοκαίρι), γυμναστήριο, 180 τ.μ. ιδιωτικού χώρου στον 28ο όροφο με την καλύτερη θέα στο BC. Σίτες στα παράθυρα των δωματίων, βρεφική κούνια και μπανιέρα για μωρά! Στην καλύτερη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα, απέναντι από το νησί, κοντά στα κύρια παραθαλάσσια εστιατόρια. Κοντά σε αγορές, αρτοποιεία και φαρμακεία.

Studio Terra - με θέα στη θάλασσα
Το Studio Terra είναι ένα πλήρες διαμέρισμα 22 τ.μ. αποκλειστικά για τους επισκέπτες, που βρίσκεται 50 μέτρα από την παραλία. Διαθέτει ένα διπλό κρεβάτι, εξοπλισμό κουζίνας, έξυπνη τηλεόραση, wi-fi και κλιματισμό. Είναι ιδανικό για ζευγάρια και για επαγγελματίες ταξιδιώτες. Περιτριγυρίζεται από μπαρ, εστιατόρια και σούπερ μάρκετ. Το ίδιο το κτίριο προσφέρει μια σειρά από πρόσθετες ανέσεις όπως: χώρο στάθμευσης, πισίνα, τζακούζι, 24ωρο μίνι μάρκετ, γυμναστήριο και γκουρμέ χώρο με μπάρμπεκιου.

Παραθαλάσσιο διαμέρισμα 4 υπνοδωματίων με WiFi
Διαμέρισμα 290 τ.μ. (ιδιωτικό), 3 δωμάτια και 2,5 μπάνια. Πλήρως εξοπλισμένο, όλα όσα χρειάζεστε για μια άνετη διαμονή. Κλιματισμός στην κουζίνα, το σαλόνι και τα υπνοδωμάτια. Βρίσκεται στο βόρειο τμήμα της παραλίας, το οποίο είναι το πιο ήσυχο. Σε ακτίνα 500 μέτρων έχετε σούπερ μάρκετ, πολλά εστιατόρια, καφετέριες, ακόμη και νοσοκομείο. Είστε επίσης πολύ κοντά στην παραλία Μπράβα. Το κτίριο διαθέτει αίθουσα πάρτι, αίθουσα μπάρμπεκιου, παραθαλάσσιο κήπο με χαλαρωτική θέα.

Μπλε σοφίτα στην παραλία Μπράβα
Ρομαντικές και αξέχαστες μέρες θα ζήσετε εδώ! Στο Μπαλνεάριο Καμποριού, στην παραλία της αγάπης, δίπλα στην παραλία Μπράβα. Κοντά σε όλα τα καλύτερα που προσφέρουν οι δύο τοποθεσίες, με όλες τις ανέσεις που χρειάζεστε. 5 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Μπράβα Σουλ και 1 χλμ. από τη Ρόδα Τζιγκάντε (Roda Gigante). Με πολλά εστιατόρια και καταστήματα σε κοντινή απόσταση, διατηρώντας παράλληλα την ατμόσφαιρα μιας ήσυχης και φιλόξενης γειτονιάς.

Απίστευτο ηλιοβασίλεμα - Διαμέρισμα Home Club στη Μπράβα
Ολόκληρο διαμέρισμα στην Praia Brava: 🛏️ 2 υπνοδωμάτια με διπλά κρεβάτια και κλιματισμό ❄️ Δωμάτιο με κλιματισμό 🍳 Εξοπλισμένη κουζίνα 📶 Wi-Fi και ένας μεγάλος, στεγασμένος χώρος στάθμευσης 🏊 Πισίνα αναψυχής και ημι-ολυμπιακή 💪 Γυμναστήριο | Χώροι 🔥 μπάρμπεκιου | 😌 Σάουνα | 🎯 Δωμάτιο παιχνιδιών 🌄 Άποψη του λόφου με απίστευτο ηλιοβασίλεμα Ιδανικό για ζευγάρια, οικογένειες ή φίλους. Άνεση και αναψυχή σε προνομιακή τοποθεσία!
Δημοφιλείς παροχές σε ενοικιαζόμενα καταλύματα που δέχονται κατοικίδια κοντά στην περιοχή Praia Brava
Ενοικιαζόμενα σπίτια για επισκέπτες με κατοικίδια

Θερμαινόμενη πισίνα, Παραλία 180μ, Μπιλιάρδο, Beto Carrero

Rose 's House

Οικογένειες στο Beto: θερμαινόμενη πισίνα και παραλία σε απόσταση 180 μέτρων

Σπίτι με πισίνα κοντά στο Beto Carrero στην παραλία

Quadra Mar, Αεροδρόμιο, Beto Carrero και B.Camboriú

Όμορφο σπίτι 550 μέτρα από την Praia de Cabeçudas

Σπίτι με πισίνα και τζακούζι, κοντά στην παραλία Brava

Σπίτι στην παραλία Μπράβα με πισίνα και κήπο WM9244
Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα για επισκέπτες με κατοικίδια

Loft Max Haus Brava Beach/Itajaí & Camboriú Beach

Διαμέρισμα "Gin Tônica" • 5 λεπτά από την παραλία

ITNC091 - Εκπληκτική θέα στη θάλασσα με 3 υπνοδωμάτια + 3 μπάνια

Όμορφο κτίριο διαμερισμάτων με πισίνα Beira Mar

Loft a Beira Mar / vista mar

Απολαύστε το άγριο μαγευτικό μέρος!

Κορυφαίο διαμέρισμα με την καλύτερη θέα, με γκαράζ!

Αξέχαστη θέα, με πισίνα και γκαράζ!
Ιδιωτικά ενοικιαζόμενα καταλύματα για επισκέπτες με κατοικίδια

Brava beach penthouse with 3 suites airconditioned

Παραλία Μπράβα: μοντέρνο διαμέρισμα, 2 υπνοδωμάτια με θέα

The Loft Frente Mar στην παραλία Brava

Διαμέρισμα 3 σουιτών δίπλα στο εμπορικό κέντρο Vista Mar

202 Ap PRAIA BRAVA. QUADRAdo MAR. 30 μέτρα από την άμμο.

Σοφίτα με θέα στη θάλασσα στην παραλία Brava

Διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα λίγα μέτρα από την παραλία

Διαμέρισμα μπροστά στη θάλασσα - PRAIA BRAVA (σοφίτα)
Ενοικιαζόμενα καταλύματα με τζακούζι για επισκέπτες με κατοικίδια

Δωμάτιο με θέα στη θάλασσα και το Cristo Luz

Όμορφη θέα, Ένα διαμέρισμα ανά όροφο, 3 σουίτες

ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3 ΣΟΥΙΤΕΣ ΜΕ ΤΖΑΚΟΥΖΙ

Σπίτι Kuta στην παραλία Τακουάρας μόλις 150 μέτρα από τη ΘΑΛΑΣΣΑ

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠΟΡΙΟΥ

Διαμέρισμα σε αποκλειστικό κτίριο BC | Big Wheel + γκαράζ

Διαμέρισμα στον προτελευταίο όροφο με θέα στη θάλασσα

Στούντιο LoveNest με θέα στη θάλασσα και θερμαινόμενο τζακούζι
Praia Brava - Γρήγορα στατιστικά στοιχεία για ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια

Σύνολο ενοικιαζόμενων για διακοπές
Εξερευνήστε 170 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Praia Brava

Τιμές ανά διανυκτέρευση από
Τα ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Praia Brava ξεκινούν από 9 € ανά διανυκτέρευση, χωρίς φόρους και προμήθειες

Επαληθευμένες κριτικές επισκεπτών
Πάνω από 5.450 επαληθευμένες κριτικές θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε

Ενοικιαζόμενα για διακοπές, κατάλληλα για οικογένειες
120 ιδιοκτησίες προσφέρουν επιπλέον χώρο και παροχές κατάλληλες για παιδιά

Ενοικιαζόμενα για διακοπές με πισίνα
70 ιδιοκτησίες διαθέτουν πισίνες

Ενοικιαζόμενα με ειδικό χώρο εργασίας
60 ιδιοκτησίες διαθέτουν ειδικό χώρο εργασίας

Διαθεσιμότητα wifi
170 ενοικιαζόμενα για διακοπές στην περιοχή Praia Brava περιλαμβάνουν πρόσβαση σε wifi

Δημοφιλείς παροχές για επισκέπτες
Οι επισκέπτες λατρεύουν τις παροχές Κουζίνα, Wifi και Πισίνα στα ενοικιαζόμενα καταλύματα της περιοχής Praia Brava

4,8 μέση βαθμολογία
Τα καταλύματα στην περιοχή Praia Brava έχουν υψηλή βαθμολογία από επισκέπτες, με μέσο όρο 4,8 στα 5!
Προορισμοί για εξερεύνηση
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Praia Brava
- Παραθαλάσσια ενοικιαζόμενα Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα με τζακούζι Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα με πρόσβαση σε παραλία Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα σπίτια Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα για οικογένειες Praia Brava
- Ενοικιαζόμενοι ξενώνες Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα μπροστά στη θάλασσα Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα καταλύματα με πισίνα Praia Brava
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Σάντα Καταρίνα
- Ενοικιαζόμενα που δέχονται κατοικίδια Βραζιλία
- Μπέτο Καρρέρο Παγκόσμιος
- Πράια Ντος Ινγκλέσες
- Campeche
- Daniela
- Praia do Mariscal
- Cabana Rústica
- Παραλία Joaquina
- Βίλα Γερμανίκα Πάρκ
- Παραλία Σαντίνιο
- Praia Brava
- Παραλία Καμπεσούντας
- Τέσσερις Νήσοι
- Φλοριανόπολις
- Ponta das Canas
- Φλοριανόπολη Ιστορικό Κέντρο
- Πραία του Μοσάμπικ
- Χωριό Παραλίας Τζουρέρε
- Ομοσπονδιακό Πανεπιστήμιο Σάντα Καταρίνα
- Praia da Tainha
- Πραία της Συλλογής
- Πραία do Pinho
- Παραλία των Άγγλων
- Παραλία Σεπλτούρρα
- Τζουρέρε Ιντερνασιονάλ





